Novosadski informativni portal 021

Sport - Ostali sportovi

Hamilton: Ne želim da timske naredbe odluče o tituli

Vozač Mercedesa Luis Hamilton rekao je danas da ne želi da osvoji šampionsku titulu u Formuli 1 zahvaljujućim timskim naredbama i da očekuje da će svakako biti ispred klupskog kolege Valterija Botasa.

Điro iduće godine počinje u Jerusalimu

Organizatori biciklističke Trke oko Italije objavili su danas detalje početka trke iduće godine u Jerusalimu, što će biti prvi put da se to nadmetanje održava van Evrope.

Hamiltonu Velika nagrada Singapura

Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobedio je u haotičnoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Singapura i uvećao prednost u generalnom plasmanu na 28 bodova, u odnosu na Sebastijana Fetela iz Ferarija.

Otkrivena kupovina glasova za OI u Riju

Brazilske i francuske vlasti saopštile su danas da su otkrile medjunarodnu korupcionašku šemu koja je imala za cilj kupovinu glasova za dobijanje organizacije Olimpijskih igara 2016. godine.

Ivana Španović - uvek najbolja kad je najvažnije

Pobedničkim poslednjim skokom u Briselu, naša rekorderka nije samo trujumfovom u Dijamantskoj ligi osvojila 50.000 dolara, već je i ponovo pokazala da najbolje skače upravo na najvažnijim takmičenjima.

Džudista Nemanja Majdov prvak sveta

Džudista Nemanja Majdov osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 90 kilograma na šampionatu sveta u Budimpešti, a u finalu je bio uspešniji od Mihaela Žganka iz Slovenije.

Hamilton pobedio u trci za Veliku nagradu Belgije

Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobedio je danas u trci Formule 1 za Veliku nagradu Belgije i na sedam bodova smanjio zaostatak u generalnom plasmanu za Sebastijanom Fetelom iz Ferarija, koji je zauzeo drugo mesto.