Novosadski informativni portal 021

Info - Sport

Jovanovski eliminisana u 2. kolu

Bojana Jovanovski završila je učešće na turniru Kup Kremlja u Moskvi, pošto je danas u drugom kolu izgubila od Ruskinje Vere Zvonarjeve sa 6:1, 6:1.

Čavić u finalu na 100 leptir

Reprezentativac Srbije u plivanju Milorad Čavić plasirao se u finale trke na 100 metara leptir stilom na Svetskom kupu u Moskvi, pošto je danas u kvalifikacijama bio sedmi rezultatom 52,85 sekundi.

Topdžije na Veledromu

Danas su na programu preostale utakmice 3. kola Lige šampiona, a derbijima večeri mogli bi se nazvati dueli u Marseju i Donjecku.

Čaviću bronza u Moskvi

Milorad Čavić osvojio je u utorak bronzanu medalju u disciplini 50 metara leptir stilom na Svetskom kupu u Moskvi.

Ninković: Sada smo krivi i za Kosovo

Fudbalski prezentativac Miloš Ninković optužio je političare da su se i posle neuspeha nacionalnog tima u kvalifikacijama za Prvenstvo Evrope našli u žiži javnosti.