
"Kalendar je nešto drugačiji nego što ste navikli. Hteli smo da se predstavimo na originalniji način, a odali smo i počast publici, bez koje teško da bismo postizali dobre rezultate", rekao je direktor kluba Mlađan Šilobad na promociji na stadionu Partizana.
Šilobad je posle zvaničnog dela promocije rekao da je klub odlučio da pravi drugačiji kalendar zato što je predstojeća godina važna za klub zbog obeležavanja 20 godina osvajanja evropske titule, ali i još nekih.
"Osim toga, mislim da ove godine imamo izuzetno atraktivnu ekipu i hteli smo da vidimo kako će ispasti u očima čoveka koji se bavi stripom. Treći razlog je da promenimo nešto, da ne budu uvek fotografije sa utakmica. Mislim da će prijati i mlađoj publici, da ih ohrabri da se bave ovim sportom", rekao je Šilobad.
Kalendar će koštati 599 dinara, a originalni crteži biće ponuđeni na aukciji na sajtu kluba.



21. Maj 2012. 10:37
21. Maj 2012. 20:00
23. Maj 2012. 06:53
21. Maj 2012. 11:09
20. Maj 2012. 15:50