
Partizan je objavio izvode iz izveštaja delegata u kome se navodi da su gostujući igrači bili ometani laserom tokom izvođenja slobodnih bacanja, tokom poslednjih pet minuta meča u teren su ubacivani upaljači i olovke, a neposredno po završetku meča na terenu je eksplodirala petarda.
"Disciplinski sudija upozorio je Partizan da će biti strožije kažnjen ukoliko se takvo ponašanje nastavi. Za svaki i najmanji prekršaj. Tako da je u ovom slučaju klub kažnjen minimalnim kaznama, ali za svaki prekršaj posebno što je ukupno 30.000 evra", piše u saopštenju šampiona Srbije.
Partizan je naveo da su uzete u obzir i prethodne tri godine i prekršaji zbog koga je klub ranije kažnjavan.
"Partizan moli svoje navijače", dodaje se u šaopštenju, "da navijaju na fer i korektan način na svim utakmicama u svim takmičenjima u kojima klub iz Humske igra. Ubacivanjem predmeta na teren, korišćenjem lasera ili sličnih neprimerenih sredstava, štetu nanose samo klubu za koji navijaju".



21. Maj 2012. 10:37
21. Maj 2012. 20:00
23. Maj 2012. 06:53
21. Maj 2012. 11:09
20. Maj 2012. 15:50