» Ostali sportovi

Odbojkašice Vizure osvojile Super kup Srbije

16. oktobar 2014 • 21:05 | Beta

odbojka-m

Odbojkašice Vizure osvojile su Super kup Srbije, pošto su večeras u Lajkovcu pobedile Crvenu zvezdu sa 3:0 (25:18, 25:23, 25:10).

Odbojkašice na Svetskom kupu i 2015.

16. oktobar 2014 • 13:00 | Beta/foto:OSS

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije igraće sledeće godine na Svetskom kupu u Japanu, pošto zauzima drugo mesto na rang listi Evropske odbojkaške konfederacije (CEV).

Odbojkaši Zvezde osvojili Superkup

15. oktobar 2014 • 20:29 | agencije

odbojka-m

Odbojkaši Crvene zvezde osvojili su večeras Super kup Srbije, pošto su u Kraljevu pobedili Ribnicu sa 3:0 (25:17, 25:18, 25:17).

Bjanki kritično ali stabilno

14. oktobar 2014 • 19:04 | Beta

Bjanki

Vozač Marusije Žil Bjanki nalazi se u "kritičnom ali stabilnom stanju", devet dana posle teške povrede glave koju je doživeo tokom trke Formule jedan za Veliku nagradu Japana.

Rukometašice Srbije poražene od Hrvatske

11. oktobar 2014 • 19:15 | agencije

rukometasice_srbije

Ženska rukometna reprezentacija Srbije izgubila je večeras od selekcije Hrvatske sa 31:26 (17:12) u utakmici poslednjeg kola Kroacija kupa u Umagu.

Za korišćenje dopinga 12 godina zatvora

10. oktobar 2014 • 16:58 | Tanjug

doping

Doping u sportu je zabranjen, a oni koji prekrše tu zabranu - sportske organizacije ili sportisti, mogu biti kažnjeni zatvorom od šest meseci do 12 godina ili novčanom kaznom od 50.000 do milion dinara, predviđa Predlog zakona o sprečavanju dopinga u sportu, koji će pred poslanicima biti u ponedeljak, 13. oktobra.

Stjepanoviću srebro i bronza

10. oktobar 2014 • 14:03 | Tanjug

Plivač Velimir Stjepanović osvojio je srebrnu i bronzanu medalju na Svetskom kupu u Hong Kongu.

Velika nagrada Rusije u čast Bjankija

09. oktobar 2014 • 16:02 | Tanjug

Bjanki

Vozači Formule jedan rekli su danas da će predstojeću trku za Veliku nagradu Rusije voziti za Žila Bjankija, koji se teško povredio na trci u Japanu.

SL: Vaterpolisti u grupi sa Španijom, Rusijom i Nemačkom

07. oktobar 2014 • 16:55 | Tanjug