» Ostali sportovi

Više hiljada navijača dočekalo zlatne vaterpoliste

29. jul 2014 • 15:48 | Tanjug/MN press

docek_vaterpolista

Članovi vaterpolo reprezentacije Srbije proslavili su danas sa nekoliko hiljada navijača ispred Skupštine Beograda titulu prvaka Evrope osvojenu u nedelju u Budimpešti.

Dudaš mora na operaciju tetive

28. jul 2014 • 18:24 > 07:27 | Agencije

Mihail_Dudas

Reprezentativac Srbije u desetoboju Mihail Dudaš potvrdio je da će u utorak obaviti operaciju Ahilove tetive.

Doček zlatnih "delfina" sutra u 14h u Beogradu

28. jul 2014 • 16:37 | Agencije/Foto: Beta

vaterpolisti_zlato

Nа bаlkonu Stаrog dvorа u Beogradu utorak u 14 čаsovа biće orgаnizovаn svečаni doček zа vаterpolilste Srbije koji su osvojili zlato nа Evropskom prvenstvu u Mаđаrskoj.

Srpski veslači osvojili svetsku bronzu u Italiji

28. jul 2014 • 09:56 | 021.rs

veslaci_bronzaReprezentativci Srbije, veslači Viktor Pivač iz Beograda i Martin Mačković iz Subotice osvojili su bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu za seniore do 23 godine, a u kategoriji dvojac bez kormilara.

Srbija potopila Mađarsku u Budimpešti za novo evropsko zlato

27. jul 2014 • 21:41 > 22:59 | 021.rs

vaterpolisti_srbije_peharVaterpolisti Srbije odbranili su večeras titulu evropskog šampiona pošto su u Budimpešti pobedili domaću Mađarsku sa 12:7.

Arsović, Mirosavljev i Mikec prvaci u streljaštvu

27. jul 2014 • 18:48 | RTV

streljastvo-andrea-arsovic1

Andrea Arsović, Nemanja Mirosavljev i Damir Mikec novi su prvaci države u streljaštvu. Šampionat države u Novom Sadu bio je najozbiljnija provera pred Svetsko prvenstvo u Španiji.

"Delfini" danas brane titulu protiv Mađarske

27. jul 2014 • 08:23 | 021.rs

vaterpolisti_srbije1

Vaterpolisti Srbije danas od 20.30 sati igraju u Budimpešti finalni meč Evropskog prvenstva sa domaćom selekcijom Mađarske.

Emir Bekrić osvojio zlato

26. jul 2014 • 20:24 | Beta

bekric

Srpski atletičar Emir Bekrić osvojio je danas zlatnu medalju u trci na 400 metara s preponama na 73. Balkanskim igrama u  Rumuniji.

Fantastičan preokret Srbije za finale s Mađarskom

25. jul 2014 • 21:44 > 21:49 | Tanjug

vaterpolisti_srbije2

Vaterpolo reprezentacija Srbije plasirala se u finale prvenstva Evrope u Budimpešti pošto je u polufinalnoj utakmici savladala selekciju Crne Gore sa 10:9 (3:5, 1:2, 3:2, 3:0).

"Delfini" protiv Crnogoraca u polufinalu EP

23. jul 2014 • 21:45 > 21:57 | 021.rs

Vaterpolisti Srbije savladali su Grčku rezultatom 13:9 (3:2, 4:3, 4:2, 2:2) i plasirali se u polufinale Evropskog prvenstva u Budimpešti.