Na Kongresu Evropske rukometne federacije, koji je danas održan u Dablinu, odlučeno je da Kosovo postane 50. članica te organizacije, a odluka je doneta velikom većinom glasova, saopštio je EHF.

Ministar za sport Vanja Udovičić potpisaće danas prvu međunarodnu konvenciju posvećenu sprečavanju nameštanja sportskih rezulatata.

Velika šansa da Kosovo bude primljeno u EHF

16. septembar 2014 • 20:43 > 20:55 | Agencije

rukometasi1

Predsednik RSS Velimir Marjanović rekao je da Kosovo ima velike šanse da bude primljeno u EHF na kongresu koji će se 20. septembra održati u Dablinu.

Kolaković podneo ostavku

15. septembar 2014 • 18:51 > 19:53 | Agencije

kolakovic

Selektor srpskih odbojkaša Igor Kolaković podneo je ostavku na tu funkciju posle neuspeha na Svetskom prvenstvu u Poljskoj.

Obojkaši Srbije izgubili od Irana

14. septembar 2014 • 19:18 > 19:22 | agencije

odbojka-m

Odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je od selekcije Irana sa 3:1 (27:25, 22:25, 25:22, 25:18), u poslednjem 4. kolu E grupe druge faze prvenstva sveta u Poljskoj.

Odbojkaši Srbije oprostili se od medalje

13. septembar 2014 • 18:57 | 021

odbojka-m

Odbojkaši Srbije izgubili su večeras od Francuske sa 3:1 (25:27, 25:23, 25:23, 25:20) u meču trećeg kola E grupe druge faze Svetskog prvenstva i ostali bez šansi za plasman u narednu rundu.

Štefanek osvojio zlato na svetskom prvenstvu u rvanju

13. septembar 2014 • 18:00 | Tanjug

stefanek

Reprezentativac Srbije u rvanju Davor Štefanek osvojio je danas zlatnu medalju u kategoriji do 66 kilograma na Svetskom prvenstvu u Taškentu.

Odbojkaši danas protiv Francuske

13. septembar 2014 • 11:07 | Tanjug

Odbojkaška reprezentacija Srbije igra danas protiv Francuske meč 3. kola druge faze Svetskog prvenstva u Poljskoj.

Svetsko zlato za žensku streljačku reprezentaciju

12. septembar 2014 • 11:55 | Tanjug/021

zoranaŽenska reprezentacija Srbije u streljaštvu osvojila je danas zlatnu medalju na prvenstvu sveta u Granadi u disciplini vazdušni pištolj.

SP: Srbija izgubila od SAD

11. septembar 2014 • 19:08 | Agencije

odbojka-odbojkasi

Odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je danas u Lođu od selekcije SAD sa 3:1 u setovima (23:25, 31:29, 25:17, 25:21), u drugoj utakmici Grupe E druge faze Svetskog prvenstva u Poljskoj.