» Ostali sportovi

Arsovićevoj srebrni globus u finalu Svetskog kupa

23. oktobar 2014 • 11:32 > 11:49 | Tanjug

andrea_arsovic

Andrea Arsović osvojila je danas srebrni kristalni globus u finalu Svetskog kupa koje se održava u Azerbejdžanu.

Međunarodni olimpijski komitet priznao Kosovo

22. oktobar 2014 • 21:49 > 08:43 | Agencije

MOK

Međunarodni olimpijski komitet (MOK) saopštio je da je Izvršni odbor te organizacije provizorno priznao Olimpijski komitet Kosova.

Doživotna zabrana za boksera Vida Lončara

22. oktobar 2014 • 19:07 | Tanjug

nokaut_vid

Međunarodna amaterska bokserska federacija (Aiba) danas je doživotno suspendovala hrvatskog boksera Vido Lončara, pošto je pre dva dana, posle poraza u drugoj rundi Evropskog prvenstva za juniore u Zagrebu nokautirao sudiju.

Perić: U tim sam pozvao najbolje rukometaše

21. oktobar 2014 • 16:58 | Beta

rukometasi_srbije

Selektor rukometne reprezentacije Srbije Dejan Perić rekao je da je za predstojeće kvalifikacione utakmice za Evropsko prvenstvo u nacionalni tim pozvao pozvao najbolje igrače koje je mogao.

21. oktobar 2014 • 11:10 > 11:16 | B92

bokser_ludak

Mladi hrvatski bokser Vido Lončar šokirao je svet brutalnim napadom na sudiju tokom juniorskog Evropskog prvenstva u Zagrebu.

Odbojkašice Vizure osvojile Super kup Srbije

16. oktobar 2014 • 21:05 | Beta

odbojka-m

Odbojkašice Vizure osvojile su Super kup Srbije, pošto su večeras u Lajkovcu pobedile Crvenu zvezdu sa 3:0 (25:18, 25:23, 25:10).

Odbojkašice na Svetskom kupu i 2015.

16. oktobar 2014 • 13:00 | Beta/foto:OSS

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije igraće sledeće godine na Svetskom kupu u Japanu, pošto zauzima drugo mesto na rang listi Evropske odbojkaške konfederacije (CEV).

Odbojkaši Zvezde osvojili Superkup

15. oktobar 2014 • 20:29 | agencije

odbojka-m

Odbojkaši Crvene zvezde osvojili su večeras Super kup Srbije, pošto su u Kraljevu pobedili Ribnicu sa 3:0 (25:17, 25:18, 25:17).

Bjanki kritično ali stabilno

14. oktobar 2014 • 19:04 | Beta

Bjanki

Vozač Marusije Žil Bjanki nalazi se u "kritičnom ali stabilnom stanju", devet dana posle teške povrede glave koju je doživeo tokom trke Formule jedan za Veliku nagradu Japana.

Rukometašice Srbije poražene od Hrvatske

11. oktobar 2014 • 19:15 | agencije

rukometasice_srbije

Ženska rukometna reprezentacija Srbije izgubila je večeras od selekcije Hrvatske sa 31:26 (17:12) u utakmici poslednjeg kola Kroacija kupa u Umagu.