» Ostali sportovi

Odbojkašice Srbije osvojile srebro u Tbilisiju

01. avgust 2015 • 18:54 | 021

odbojka_zene_srbija

Odbojkaška reprezentacija Srbije osvojila je srebrnu medalju na letnjem Evropskom festivalu mladih (EYOF) u Tbilisiju pošto je danas u finalu izgubila od selekcije Turske sa 3:2 u setovima (25:22, 25:11, 24:26, 19:25, 15:8).

Vaterpolisti Srbije direktno u četvrtfinale

31. jul 2015 • 13:19 | agencije

Vaterpolisti Srbije pobedili su Australiju rezultatom 10:9 (3:2, 2:2, 1:4, 4:1) i plasirali se direktno u četvrtfinale Svetskog prvenstva u Kazanju.

Vaterpolisti Srbije lako savladali Japance

29. jul 2015 • 17:47 | Tanjug

vaterpolisti_srbije

Vaterpolo reprezentacija Srbije savladala je danas u Kazanju selekciju Japana sa 19:9 (2:1, 6:2, 5:3, 6:3), u utakmici 2. kola D grupe prvenstva sveta.

Vaterpolisti Srbije startovali pobedom na SP u Kazanju

27. jul 2015 • 20:48 | agencije

vaterpolisti_sr

Vaterpolo reprezentacija Srbije pobedom je startovala na prvenstvu sveta u ruskom gradu Kazanju savladavši večeras u 1. kolu D grupe selekciju Crne Gore sa 11:8 (2:1, 4:2, 3:4, 2:1).

Vaterpolisti večeras protiv Crne Gore na startu Svetskog prvenstva

27. jul 2015 • 09:02 | 021.rs

vaterpolisti_srbije_2

Vaterpolo reprezentacija Srbije danas igra protiv Crne Gore utakmicu 1. kola u grupi D na Svetskom prvenstvu koje se održava u ruskom Kazanju.

Vukovi ponovo stali u finalu Lige šampiona

26. jul 2015 • 19:41 | agencije

vukovi_bg

Srpski tim Vukovi Beograd nije uspeo da osvoji trofej Lige šampiona u američkom fudbalu, pošto je danas u finalnoj utakmici završnog turnira u Beogradu poražen od švedskog Karlstad Krusejdersa sa 84:49.

Sebastijan Fetel pobednik VN Mađarske

26. jul 2015 • 16:57 | agencije

fetel

Nemac Sebastijan Fetel pobednik je današnje trke za Veliku nagradu Mađarske koja je vožena u okviru šampionata Formule1.

FINA tražila našim vaterpolistima da daju krv dan pre početka Svetskog prvenstva

26. jul 2015 • 15:19 | agencije

fina

Međunarodna plivačka federacija (FINA) tražila je od naših i mađarskih vaterpolista da se samo dan pre početka Svetskog prvenstva u Kazanju jave u medicinski centar radi davanja krvi.

Dragosavljeviću zlato na Svetskom prvenstvu u kajaku

26. jul 2015 • 14:11 > 08:57 | Tanjug

kajak

Srpski kajakaš Marko Dragosavljević osvojio je zlatnu medalju u disciplini K-1 na 200 metara na Svetskom prvenstvu za seniore do 23 godine u Portugalu.

Hamilton na pol poziciji na VN Mađarske

25. jul 2015 • 16:11 | agencije

hamilton1

Aktuelni svetski šampion u Formuli 1 vozač Mercedesa Britanac Luis Hamilton osvojio je pol poziciju za Veliku nagradu Mađarske koja se u nedelju vozi na stazi Hungaroring.