» Ostali sportovi

Streličari Srbije novi prvaci Evrope

27. maj 2015 • 12:14 > 12:16 | 021.rs

strelicari_1

Streličarski tim Srbije osvojio je zlatnu medalju u disciplini Popinjay na 9. Evropskom prvenstvu održanom proteklog vikenda u Belgiji.

Kajak: Bronza za Srbiju na Svetskom kupu

24. maj 2015 • 12:26 | Tanjug

kajakSrpska kajakašica Kristina Bedeč osvojila je danas bronzanu medalju na Svetskom kupu u Duizburgu u disciplini K-1 na 1.000 metara.

Srbija treći put šampion sveta u kuglanju

24. maj 2015 • 08:01 > 12:27 | 021.rs; Foto: Kuglaški savez Srbije

kuglasi_srbijeMuška kuglaška reprezentacija Srbije osvojila je, treći put u istoriji šampionsku titulu na Šampionatu sveta u Špajherzdorfu u Nemačkoj, savladavši u finalu domaćina Nemačku pred oko 2.500 gledalaca sa 3.902 : 3.848 u čunjevima i 6:2 u igračkim poenima.

Amela Terzić pobedila u Rumuniji

23. maj 2015 • 23:28 | agencije

amela_terzic

Reprezentativka Srbije u atletici Amela Terzić pobedila je večeras u disciplini 1.500 metara na Međunarodnom prvenstvu Rumunije u Piteštiju.

Grujiću i Novakoviću zlato na Svetskom kupu

23. maj 2015 • 14:31 > 15:29 | B92/foto:Kajakaški savez Srbije

Kajakaši Marko Novaković i Nebojša Grujić osvojili su zlato na drugom Svetskom kupu sezone u nemačkom Duisburgu.

Bjankijev otac: Razmišljamo o najgorem

22. maj 2015 • 09:12 | B92

Otac vozača Formule 1 Žila Bjankija Filip rekao je da se njegov sin i dalje bori za život, ali je priznao da je njegova porodica počela da razmišlja o najgorem scenariju.

Hamilton najbrži na prvom treningu u Monaku

21. maj 2015 • 15:47 | Beta

luis_hamilton

Šampion Formule 1, vozač Mercedesa Luis Hamilton ostvario je najbrže vreme na prvom treningu uoči trke za Veliku nagradu Monaka.

Rađen možda izbegne maksimalnu suspenziju

21. maj 2015 • 10:30 | 021

Radjen_Nikola

Vaterpolista Nikola Rađen verovatno će izbeći maksimalnu četvorogodišnju suspenziju zbog "pada" na anti-doping testu.

FINA suspendovala Nikolu Rađena

19. maj 2015 • 08:10 > 10:37 | B92

Antidoping agencija Srbije objavila je da je Svetska federacija za vodene sportove (FINA) suspendovala vaterpolistu Nikolu Rađena zbog pozitivnog testa.

Novo zlato za Vjačanina

17. maj 2015 • 14:25 | Tanjug

Vjacanin_Arkadij_psRuski plivač Arkadij Vjačanin, koji je odlučio da nastupa za Srbiju, osvojio je zlatnu medelju u trci na 100 metara leđno na takmičenju "Arena pro serije" u Šarloti.