Putovanje Salzburg

» Ostali sportovi

Hamiltonu pol pozicija za VN Kine

19. april 2014 • 16:38 > 19:57 | agencije

hamilton_sangajBritanac Luis Hamilton, za volanom Mercedesa, startovaće sa prve pozicije na trci za Veliku nagradu Kine koja će sutra od 9 časova biti vožena u Šangaju.

SEHA: Vardar osvojio titulu

13. april 2014 • 20:55 > 21:04 | 021

vardar_seha_liga

Rukometaši skopskog Vardara osvojili su ovogodišnje izdanje regionalne SEHA lige, pobedom nad beloruskim Meškovom 29:27 u finalu Fajnal-fora na Spensu.

Veslači Srbije osvojili srebrnu medalju i još pet odličja

13. april 2014 • 19:56 | Tanjug/Foto: Veslački savez Srbije

veslaci

Reprezentativci Srbije u veslanju bili su uspešni i danas na internacionalnoj regati u Italiji, gde su osvojili novu srebrnu medalju, kao i na Otvorenom prvenstvu Hrvatske u Zagrebu, gde su se okitili sa još pet odličja.

SEHA: Vardar i Meškov u finalu

12. april 2014 • 09:34 > 11:05 | agencije/foto:SEHA liga

U finalu regionalne rukometne SEHA lige u Novom Sadu igraće skopski Vardar i Meškov iz Bresta.

Stjepanoviću zlato i srebro na Ajndhoven kupu

11. april 2014 • 21:42 | Blic

Velimir Stjepanović osvojio je zlatnu medalju na 200 metara delfin stilom i srebro na 100 metara slobodno na Ajndhoven kupu.

Rukometaši sa Islandom, Crnom Gorom i Izraelom

11. april 2014 • 15:12 > 16:56 | Tanjug/foto:RSS

Muška rukometna reprezentacija Srbije igraće u grupi četiri kvalifikacija za prvenstvo Evrope 2016. godine u Poljskoj zajedno sa selekcijama Islanda, Crne Gore i Izraela, odlučeno je danas žrebom u Varšavi.

Odbojkašice Partizana prvakinje države

10. april 2014 • 07:37 > 09:19 | Tanjug/foto:OSS

Odbojkašice Partizana osvojile su titulu prvaka Srbije pošto su sinoć u trećoj utakmici finalne serije plej-ofa savladale branioca trofeja, ekipu gradskog rivala Crvene zvezde sa 3:1 (25:22, 22:25, 25:22, 25:23).

Rukometaši Srbije u prvom šeširu žreba za EP

08. april 2014 • 18:55 | Tanjug

Rukometasi12

Muška rukometna reprezentacija Srbije svrstana je u prvi šešir pred žreb kvalifikacija za prvenstvo Evrope 2016, koji će biti održan u petak u Varšavi.

Hamilton pobedio u trci za Veliku nagradu Bahreina

06. april 2014 • 20:45 | Beta

-hamilton

Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobedio je danas u trci Formule jedan za Veliku nagradu Bahreina.

Jovana Vojinović prvakinja Srbije u šahu

06. april 2014 • 17:28 | Beta

sah

Jovana Vojinović iz Trstenika nova je prvakinja Srbije u šahu posle državnog šampionata, danas završenog u Banji Junaković, kraj Apatina.