» Ostali sportovi

Rukometaši Francuske novi prvaci sveta

01. februar 2015 • 20:46 | agencije

rukometasi_francuske

Muška rukometna reprezentacija Francuske osvojila je titulu prvaka sveta savladavši večeras u finalnoj utakmici u Dohi domaću selekciju Katara sa 25:22 (14:11).

Olimpijska baklja će obići 250 gradova

30. januar 2015 • 22:38 | Beta

olimpijska_baklja

Organizatori Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru 2016. godine saopštili su da će olimpijska baklja obići 250 gradova širom Brazila, a tokom štafete videće je 90 odsto od 200 miliona stanovnika te zemlje.

Kolašinac treći u Diseldorfu

29. januar 2015 • 20:16 | B92

Asmir

Srpski atletičar Asmir Kolašinac zauzeo je treće mesto na mitingu u nemačkom Diseldorfu.

Arsović osvojila zlato u Kuvajtu

27. januar 2015 • 17:07 | Tanjug

Andrea_Arsovic

Reprezentativka Srbije u streljaštvu Andrea Arsović osvojila je zlatnu medalju na takmičenju Velika nagrada Kuvajta, u disciplini vazdušna puška.

Vojvodina poražena u Beogradu

25. januar 2015 • 08:46 | Tanjug

vaterpoloVaterpolisti Crvene zvezde savladali su u Beogradu ekipu Vojvodine sa 17:7, dok je Partizan poražen u Splitu od domaćeg POŠK-a sa 13:7, u utakmicama 13. kola regionalne Triglav lige.

Odbojkaši Vojvodine poraženi od Partizana

24. januar 2015 • 23:11 | RTV

odbojka-m

U derbiju kola, odbojkaši Partizana suvereno su odneli bodove iz Novog Sada i ostali na tronu, nastavivši niz pobeda.

Podnet zahtev za prijem snukera na OI 2020

23. januar 2015 • 11:21 | agencije

Svetska profesionalna bilijar i snuker asocijacija (WPBSA) podnela je zahtev za prijem snukera u takmičarski program na Olimpijskim igrama u Tokiju 2020. godine.

Kličko 25. aprila brani titulu u Njujorku

20. januar 2015 • 22:20 | 021

vladimir-klicko

Svetski prvak u boksu u teškoj kategoriji Vladimir Kličko najavio je svoj prvi meč u Sjedinjenim Američkim Državama nakon sedam godina.

Vaterpolisti Srbije ubedljivi protiv Rusa

20. januar 2015 • 19:16 | Tanjug

vaterpolo-vaterpolisti-srbije-

Vaterpolo reprezentacija Srbije savladala je danas u Astrahanju domaću selekciju Rusije sa 17:8 (4:2, 4:1, 5:2, 4:3), u 3. kolu B grupe Svetske lige.

Lindzi Von postala najbolja skijašica svih vremena

19. januar 2015 • 11:57 | B92

lindzi_von

Američka skijašica Lindzi Von ispisala je nove stranice istorije, postavivši novi rekord po broju pobeda u Svetskom kupu.