» Ostali sportovi

Ivana Španović sutra u borbi za dijamante

27. avgust 2014 • 18:17 > 18:21 | Beta

ivana_spanovic11

Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović učestvovaće u četvrtak na mitingu Dijamantske lige u Cirihu, koji će ujedno biti i finale određenih disciplina među kojima je i skok u dalj.

Kličko brani titulu 15. novembra

27. avgust 2014 • 15:51 | Tanjug

vladimir-klicko

Meč između Ukrajinca Vladimira Klička i Bugarina Kubrata Puleva, prvobitno zakazan za 6. septembar, odložen je za 15. novembar u Hamburgu.

Kličko pokidao biceps, odložena odbrana titule

25. avgust 2014 • 17:07 | Tanjug

Aktuelni svetski šampion u teškoj kategoriji Ukrajinac Vladimir Kličko pokidao je biceps tokom treninga, zbog čega je odložena njegova odbrana titule zakazana za 6. septembar protiv Bugarina Kubrata Puleva.

Jelača osma u Birmingemu

24. avgust 2014 • 20:06 | Beta

Tatjana Jelača zauzela je danas osmo mesto u bacanju koplja na mitingu Dijamantske lige u Birmingemu.

Stanojević i Filipovićeva u četvrtfinalu SP

24. avgust 2014 • 19:28 > 21:45 | Tanjug/foto: Veslački savez Srbije

Veslači Miloš Stanojević i Ivana Filipović plasirali su se danas direktno u četvrtfinale Svetskog prvenstva u Amsterdamu.

Velika nagrada Belgije: Rikardo pobedio, Rozberg izviždan

24. avgust 2014 • 16:25 | Beta

Vozač Red Bula Australijanac Danijel Rikardo pobedio je u današnjoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Belgije na stazi Spa Frankoršamp.

"Delfini" osvojili FINA kup

24. avgust 2014 • 12:34 > 13:36 | Agencije

vaterpolo-vaterpolisti-srbije-

Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je Svetski kup pošto je u finalu u Almatiju savladala Mađarsku rezultatom 11:9, nakon penala.

Poslednjeg dana EP srpski plivači bez finala

24. avgust 2014 • 11:59 > 12:04 | Agencije

plivanje

Poslednjeg dana Evropskog prvenstva u plivanju, Katarina Simonović, Bogdan Knežević i muška štafeta 4x100 mešovito nisu uspeli da se plasiraju u finale, kao ni ženska štafeta na istoj deonici.

Silađiju bronza izmakla za dve stotinke

23. avgust 2014 • 17:39 > 17:47 | 021.rs

siladji

Srpski plivač Čaba Silađi nije uspeo da osvoji medalju u finalu trke na 50 metara prsno na prvenstvu Evrope u Berlinu.

Rozbergu pol pozicija u Belgiji

23. avgust 2014 • 16:10 | Beta

niko_rozberg

Vozač Mercedesa Niko Rozberg zauzeo je prvo mesto u današnjim kvalifikacijama, pa će trku za Veliku nagradu Belgije početi sa pol pozicije.