Radio 021

» Ostali sportovi

Vaterpolo: I juniori prvaci Evrope

31. avgust 2014 • 18:34 | Tanjug

Juniorska vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je titulu prvaka Evrope savladavši danas u finalnoj utakmici u Tbilisiju selekciju Mađarske sa 7:6 (3:1, 1:1, 1:3, 2:1).

Poraz srpskih odbojkaša na startu SP

30. avgust 2014 • 22:12 > 22:19 | Beta

srbija_poljska_odbojka

Odbojkaška reprezentacija Srbije porazom je počela takmičenje na Svetskom prvenstvu u Poljskoj, pošto je u Varšavi izgubila od domaćina šampionata sa 3:0.

Kreće i SP u odbojci: Srbija protiv domaćina pred 70.000 gledalaca

30. avgust 2014 • 10:35 > 10:48 | Beta

Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije Igor Kolaković rekao je da prva utakmica na Svetskom prvenstvu u Poljskoj protiv domaćina neće biti presudna za dalji tok takmičenja.

Dubl skul bez plasmana u finale SP

29. avgust 2014 • 16:37 | Tanjug

Dubl skul Marko Marjanović - Aleksandar Filipović nije uspeo da se plasira u finale Svetskog prvenstva u veslanju u Amsterdamu.

Ivana Španović druga, Kolašinac osmi u Dijamantskoj ligi

28. avgust 2014 • 19:37 > 19:44 | 021

ivana_spanovic1Atletičarka Ivana Španović zauzela je drugo mesto u skoku u dalj, dok je Asmir Kolašinac zauzeo osmo mesto u bacanju kugle na Dijamantskoj ligi u Cirihu.

Ivana Španović sutra u borbi za dijamante

27. avgust 2014 • 18:17 > 18:21 | Beta

ivana_spanovic11

Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović učestvovaće u četvrtak na mitingu Dijamantske lige u Cirihu, koji će ujedno biti i finale određenih disciplina među kojima je i skok u dalj.

Kličko brani titulu 15. novembra

27. avgust 2014 • 15:51 | Tanjug

vladimir-klicko

Meč između Ukrajinca Vladimira Klička i Bugarina Kubrata Puleva, prvobitno zakazan za 6. septembar, odložen je za 15. novembar u Hamburgu.

Kličko pokidao biceps, odložena odbrana titule

25. avgust 2014 • 17:07 | Tanjug

Aktuelni svetski šampion u teškoj kategoriji Ukrajinac Vladimir Kličko pokidao je biceps tokom treninga, zbog čega je odložena njegova odbrana titule zakazana za 6. septembar protiv Bugarina Kubrata Puleva.

Jelača osma u Birmingemu

24. avgust 2014 • 20:06 | Beta

Tatjana Jelača zauzela je danas osmo mesto u bacanju koplja na mitingu Dijamantske lige u Birmingemu.

Stanojević i Filipovićeva u četvrtfinalu SP

24. avgust 2014 • 19:28 > 21:45 | Tanjug/foto: Veslački savez Srbije

Veslači Miloš Stanojević i Ivana Filipović plasirali su se danas direktno u četvrtfinale Svetskog prvenstva u Amsterdamu.