Novosadski informativni portal 021

Sport - Tenis

Troicki poražen u dublu u Sinsinatiju

Srpski teniser Viktor Troicki završio je učešće na mastersu u Sinsinatiju, pošto je zajedno sa Italijanom Andreasom Sepijem poražena u prvom kolu dubla od Amerikanaca Stiva Džonsona i Sema Kverija sa 6:3, 6:4.

Jankovićeva u drugom kolu Sinsinatija

Srpska teniserka Jelena Janković plasirala se danas u drugo kolo turnira u Sinsinatiju, pošto je na startu turnira bila bolja od Amerikanke Medison Brengl sa 2:1, po setovima 4:6, 6:4, 6:2.

Životni put najboljeg svetskog tenisera Novaka Đokovića bio je inspiracija za mladu Poljakinju Zuzanu Žižak i njen šestominutni animirani dokumentarni film "Ajde", priču o Novakovoj karijeri, kojom je želela da pozove mlade da slede svoje snove i da nikad ne odustanu od njih.

Krunićeva bez glavnog žreba Sinsinatija

Srpska teniserka Aleksandra Krunić nije uspela da se plasira u glavni žreb turnira u Sinsinatiju, pošto je u prvom kolu kvalifikacija poražena od Misaki Doi iz Japana sa 6:2, 6:0.

Đoković u polufinalu Montreala

Novak Đoković plasirao se u polufinale Mastersa u Montrealu pošto je pobedio 87. na ATP listi Letonca Ernesta Gulbisa sa 2:1, po setovima 5:7, 7:6, 6:1.

Ana u četvrtfinalu Toronta

Ana Ivanović plasirala se u četvrtfinale WTA turnira u Torontu pošto je jutros savladala Slovenku Polonu Hercog sa 6:2, 6:3.

Đoković u osmini finala Rodžers kupa

Novak Đoković pobedio je kasno sinoć u 2. kolu Rodžers kupa u Montrealu Brazilca Tomaza Belučija sa 6:3, 7:6 i plasirao se u osminu finala.

Krunićeva bez glavnog žreba turnira u Torontu

Srpska teniserka Aleksandra Krunić nije uspela da se plasira u glavni žreb Rodžers kupa u Torontu pošto je danas u prvom kolu kvalifikacija izgubila od Julije Guško iz Izraela sa 7:5, 6:1.

Lajović bez polufinala

Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u polufinale ATP turnira u Kicbilu pošto je danas u četvrtfinalu poražen od Španca Nikolasa Almagra u dva seta - 6:3, 6:4.

Nadal osvojio turnir u Hamburgu

Španski teniser Rafael Nadal osvojio je turnir u Hamburgu, pošto je danas u finalu pobedio Italijana Fabija Fonjinija sa 7:5, 7:5.