Novosadski informativni portal 021

Sport - Tenis

Aleksandra Krunić bez titule u Guangdžouu

Aleksandra Krunić nije uspela da osvoji titulu na turniru u kineskom Guangdžouu, pošto je danas u finalu izgubila od domaće igračice Šuai Žang u tri seta 6:2, 3:6, 6:2.

Nadal osvojio treću titulu na US openu

Prvi teniser sveta Španac Rafael Nadal osvojio je rano jutros treću titulu na Otvorenom prvenstvu SAD u Njujorku, pošto je u finalu pobedio Kevina Andersona iz Južne Afrike posle tri seta, 6:3, 6:3, 6:4.

Olga Danilović bez polufinala juniorskog US Opena

Olga Danilović nije uspela da se plasira u polufinale juniorskog grend slem turnira u Njujorku, pošto je u četvrtfinalu poražena od Amande Anisimove iz Sjedinjenih Američkih Država u dva seta, sa 7:5, 6:1.

Olga Danilović u osmini finala US opena

Mlada teniserka Olga Danilović izborila je plasman u osminu finala juniorskog US opena pobedom u drugom kolu protiv Hrvatice Lee Bošković - 7:6 (3), 6:4.

Dobar start Olge Danilović na US openu

Olga Danilović odlično je započela takmičenje u juniorskoj konkurenciji na US openu, pobedivši na startu Ruskinju Anželiku Isaevu, 6:3, 6:2.