VIDEO: Životinje drugarski reklamiraju Gugl

Kompanija Gugl pokrenula je novu reklamu za androide, pod sloganom "Be together. Not the same".
Kompanija Gugl pokrenula je novu reklamu za androide, pod sloganom "Be together. Not the same".

Međutim, za reklamu je ova firma upotrebila neverovatne drugarske sposobnosti različitih životinja, koje su pokazale kako je moguće družiti se uprkos svemu.

Pogledajte ovu slatku kampanju.

  • Zoe

    07.02.2015 20:20
    Možemo i moramo zajedno.Svi smo isti,živa smo bića ali se i razlikujemo.Jedino čovek bez drugih živih bića i prirode ne može opstati a priroda,biljni i životinjski svet bez čoveka i te kako može jer ima svo vreme ovog sveta da se regeneriše i uspostavi ravnotežu.Mnoge biljne i životinjske vrste su izumrle ili su veoma blizu nestanka pa je samim tim i ljudski život ugrožen.Zemljišta su sve manje obradiva i plodna zbog upotreba otrovnih pesticida.Seku se šume brže nego što se sade mlada stabla.Gradovi imaju sve manje travnatih površina a sve više betona,izduvnih gasova četvorotočkaša,fabrika...U mora i reke se izlivaju otrovne materije,klima se rapidno menja...Među ljudima je sve manje empatije i razumevanja prema drugima naročito prema životinjama.Trujemo,sečemo,mučimo i ubijamo ne shvatajući ozbiljno ovu reklamu.
  • Nena

    07.02.2015 19:22
    Sjajno! :D

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Život - Svet životinja

Pavlov ne bi bio iznenađen: Psi nas razumeju

Nova studija o moždanim talasima, objavljena u časopisu "Current Biology", ukazuje na to da slušanje imena njihovih omiljenih igračaka kod pasa aktivira memoriju za objekte sa kojima su povezani.