Autor: Dnevnik

Život
28.06.2017.
22:59
Problemi u porodici i loši odnosi, alkoholozam oca ili majke, pritisak u školi, kao i drugi problemi navode većinu adolescenata na pomisao o samoubistvu, a neretko se dešava i da neki pređu tu granicu i realizuju svoje misli.
  • Мунгос

    03.07.2017 13:44
    Анксиозност није болест. То је природно стање сваке нормалне особе чије осећаје оптерећује лоша околина или сазнања о непријатним догађајима.
    Јака личност се упушта у борбу из које углавном излази као победник, сем у случајевима борбе против криминалаца повезаних са државном управом, као и са криминалном лоповском државом Србијом. У том случају препоручујем повлачење у неку зону у којој је утицај тих непријатних кримино – државних догађаја минималан.
    Наравно, тих безбедних зона је све мање због дигитализације друштва, захваљујући коме је лак приступ прекршиоцу „друштвених правила“.
    Личност која је по природи пушљива, њој је лакше, зато што избегава додир опасних зона. Али је зато осуђена на пропаст зато што нема храбрости да превазиђе анксиозност.
    Ако неко камером може да пропрати цео твој проведени дан, нема уопште да се бринеш, види се да има ко за тебе да брине, буди срећан што ниси у стаји, него си у фарми. У фарми се телефони прислушкују из хуманитарно – безбедносних разлога корисника телефона.
    @ Недељко,…. За 20-30 година, све генерације биће нормалне, али по највишим стандардима Европске Уније.
  • nss

    30.06.2017 08:56
    nss
    problem skole,problem porodice,....pa zar nije sve to ogledalo drzave cijim uspehom se vucic hvali svakih deset sekundi...rezultat je ocito anksioznost
  • Недељко

    29.06.2017 07:26
    још само 20 година
    Биће боље за неких 20-30 година кад помре моја генерација, коју је задесила клетва да Бог да имали па немали. Млади који стасавају требају да схвате да држава више ништа не даје него само тражи и узима. Када се то прихвати као нормално биће и генерације нормалне.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna