Info
10.02.2014.
15:45 > 16:01
Građani Srbije će uskoro moći da stare, papirne vozačke dozvole zamene za nove putem servisa elektronske uprave, rekao je danas šef Odseka za internet i vođa tima za razvoj elektronske uprave MUP-a Duško Sivčević.
  • 10.02.2014 23:58
    http://www.peticije24.com/necu_da_platim_novu_vozacku_dozvolu_dok_stara_vazi
  • Zoran

    10.02.2014 23:46
    Anonimuse, Ali oni brinu
    Oni brinu da se tamo negde u Švedskoj, Norveškoj, Brazilu ili Tanzaniji seče manje drveta!
    i tako naš MUP će sačuvati kišne šume Amazonije.
  • 10.02.2014 20:29
    Pronicljivo
    sva obećanja idu do 16-to marta. Zašto???
  • Mad max

    10.02.2014 19:37
    ???
    Sve je rekao(kazao)a ništa nije rekao(kazao),mislim vest da će se ovi papirni menjati za plastični i čipovane lične karte a ništa ne spominju kad gde i kako.
  • 10.02.2014 18:46
    željo moja
    "smejem se a plakao bih" odavno se papir za štampu uvozi, verovatno je programer MUP sa megatrenda pa se to tamo nije učilo, čipovana lična karta i onda ću moći da menjam dozvolu.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna