Autor: 021.rs

Novi Sad
24.07.2022.
23:09
Fudbaleri Vojvodine igrali su nerešeno 0:0 protiv ekipe Spartaka, u trećem kolu Super lige Srbije.
  • q q

26.07.2022 21:58
    novinari
    a gdesu ti slobodni istraživački novinari da nam objasne zašto je poništen gol Voši a u prvom kolu sviran zvezdanaesterac u 94 minutu?
  • Novosađanka

25.07.2022 16:20
    Javi se istok
    Mislila sam da navijači **** kad kažu da ih je sudija pokrao, ali juče sam videla svojim očima! Nošta neregularno nije bilo u golu a sudija poništio. Sramota
  • Dr

25.07.2022 10:01
    Remi Voše...
    Pa godinama se zna da je u prvenstvu sve podređeno Partizanu i Zvezdi, a da ostale ekipe služe kao ikebana, da bi tom, istom prvenstvu dali privid sportskog nadmetanja!!!
  • ST

25.07.2022 07:08
    Dva koraka napred,jedan nazad. Vec vidjeno u nekim proslim sezonama. Uprava prepuna kadrova sns-a, a zvezda vec bezi na tabeli. Poznato?
  • Novo naselje fkv

25.07.2022 04:22
    Već viđeno, Klub se sputava sudijskim nepravdama kako bi se smirila euforija i pozitivna energija. Ništa, deremo musave za dve nedelje u inat dušmanima!
  • Laki

25.07.2022 04:09
    Izbaci nasilnika
    Trener Vose izmenio toliko igrača i uvek ostavi 11 kapitena Djordjevica koji nista nije pokazao na utakmici osim da oce da se tuče sa sudijama pa dobio zuti i opet nastavio da nasred agresivan mnogo a o fudbalu nula zna što fa trener drži u igri sramota za Vosu i N Sad
  • Novak

25.07.2022 01:07
    Simovic
    A o tome da je Vojvodini poništen regularan gol i da je sudija odradio za 10 direktivu iz beograda ništa.
  • Slaninar

25.07.2022 00:06
    Pa što ovako
    Sramota za ovakvo suđenje u N. Sadu. Ovo je već drugi put u tri kola što znači da nije slučajno i da je tu " neko" umešao svoje prste da novu Vošu malo uspori i zaustavi da ne ugrozi nedodirljive . Sramotno je bilo sve ovo gledati pogotovo kad se publika počela vraćati na Karađorđe stadion,a kada je to loše suđenje potvrdio i Zdravko Jokić na Areni šta više reći nego da Voša može da se žali samo upravi vodovoda i da ćute i trpe ugnjetavanje od strane sudija i saveza.
  • Lovac

25.07.2022 00:01
    Nezaslužen remi za Spartak
    Dobra igra Voše, šteta, značajno je bolji tim od Spartaka trebala je da pobedi.Voša je do trostruke izmene igrača igrala dobro,kao tim su stvarali šanse, a rezervisti koje su uvedeni nisu baš ništa pokazali.Bolje da ih nije ni uvodio.
    Glavu gore, idemo...
  • Šokiran

24.07.2022 23:58
    A, gol?
    Zašto ne spomenuste gol koji je postigao Veljko Simić u 45. minutu, ali je poništen nakon 2-3 (naglašavam!) minuta zbog "intervencije" iz VAR sobe (u Staroj Pazovi) i to, zbog nečega što se zbilo na sredini terena, a sudija Simović je pustio da se igra nastavi?

Bilo je puno publike i svedočili smo nesvakidašnjem skandalu, da nas pljačkaju na našem stadionu i to, protiv Spartaka! Sa crvenima i crnima iz prestonice, ionako, ništa dobro ne očekujemo, ali ovo je skandal!

"Ubili" su nas tom odlukom; ni tim, ni publika se u drugom poluvremenu nisu oporavili od šoka.

• Limanac

24.07.2022 23:52
    Ovo je bila neviđena krađa!
  • Kapetan momcadi

24.07.2022 23:43
    Idemo dalje
    Nema veze, teramo dalje, dugacko je prvenstvo. Momci su se trudili ali nismo uspeli da damo gol. I sudija bas nije bio domaci, daleko od toga.

24.07.2022 23:36