Putevi u Vojvodini prohodni

Sneg koji je padao u Vojvodini za sada nije izazvao probleme, saobraćaj se odvija neometano, a sve putarske ekipe su pripravne i spremne za intervenciju, izjavio je danas rukovodilac Zimske službe JP "Puteva Srbije" Zoran Stojisavljević.
"Vojvodina je čista, prohodna, nema snega na putevima, svi su očišćeni", rekao je Stojisavljević za Tanjug.
 
Problema, dodao je, ima na jugu i jugoistoku Srbije, u Nišu, na deonicama puta Niš- Pirot i Niš-Leskovac i okolini, gde je intenzivan olujni vetar sa snegom, koji stvara probleme.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina

Inđiji uplaćeno 90 miliona dinara zbog IT parka

Odbornici u Inđiji su na poslednjoj sednici jednoglasno usvojili incijativu Odluke o prihvatanju inicijative za zaključenje vansudskog poravnanja sa privrednim društvom "Embassy Techzones" za IT park.