Državljanin Srbije uhapšen u Zvorniku, osumnjičen za ratne zločine

Državljanin Srbije Đ.R. (62) uhapšen je u subotu u Zvorniku, na osnovu hrvatske poternice Interpola, saopštila je Granična policija BiH.
Državljanin Srbije uhapšen u Zvorniku, osumnjičen za ratne zločine
Foto: 021.rs
Hrvatska je, kako se navodi, za njim raspisala poternicu zbog kaznenog dela ratnog zločina protiv civilnog stanovništva.
 
Đ.R. je uhapšen na Međunarodnom graničnom prelazu Karakaj i predat nadležnom organu, navodi se u saopštenju, prenela je Fena.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Ggg

    30.04.2018 18:19
    Ggg
    To srbi, samo 'apsite srbe, jer nema srbinu veceg neprijatelja od drugog srbina.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Španski ministar: Formirati evropsku vojsku

Ministar spoljnih poslova Španije Hose Manuel Albares izjavio je da bi Evropa trebalo da integriše svoju odbrambenu industriju kako bi imala sopstvena sredstva odvraćanja "bez zavisnosti od trećih strana".