Političar u Meksiku ubijen dok je pozirao za selfi

Nepoznati napadač je ubio kandidata za poslanika meksičkog parlamenta Fernanda Purona dok je, nakon političke debate, pozirao za selfi na molbu svog pristalice.
U pograničnom meksičkom gradu Pijedras Negrasu, nekadašnji gradonačelnik i kandidat za poslanika Fernando Puron ubijen je hicima iz vatrenog oružja, što je 112. ubistvo političara od početka izborne kampanje u septembru prošle godine.
 
Nakon političke debate sa kandidatima za mesto poslanika u meksičkom parlamentu, Puronu je jedan pristalica zatražio da snime zajednički selfi. Nepoznati napadač im je prišao i sa leđa Puronu pucao u glavu, što su zabeležile i bezbednosne kamere.
 
Tokom debate, neposredno pre ubistva, Puron je obećavao borbu protiv organizovanog kriminala.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Kalas: Kremlj ne shvata mirovne pregovore ozbiljno

Šefica diplomatije EU Kaja Kalas rekla je da Kremlj ne shvata ozbiljno pregovore o Ukrajini i da Brisel razmatra imenovanje specijalnog izaslanika koji bi predstavljao 27 članica Unije za pregovaračkim stolom.

Ukrali 170 nagrađenih golubova

Sud u Haseltu, 70 kilometara severoistočno od Brisela, osudio je osam članova rumunske bande lopova zbog krađe nagrađenih golubova.