SP 2018: Srbija protiv Švajcarske od 20 sati

Utakmica 2. kola E grupe na Svetskom prvenstvu između Srbije i Švajcarske igra se danas od 20 sati u Kalinjingradu.
Selektor Srbije Mladen Krstajić izjavio je da zna mane Švajcarske i da će pokušati da ih iskoristi kako bi naša selekcija pobedom prošla u osminu finala.
 
"Švajcarska je dosta dobro potkovana taktički, dugo igraju zajedno, selektor je dugo sa njima i to su važne stvari. Znamo njihove vrline, ali i mane. Dobro smo ih prostudirali, biće žestoko", rekao je Krstajić. Poručuje da su svi igrači zdravi i orni za verovatno odlučujući duel.
 
"Atmosfera je odlična. Imam drim tim u svlačionici", ističe selektor.
 
On je najavio da će biti taktičkih promena, ali ne i odstupanja od sistema igre.
 
"Mogu da garantujem da će igrači dati maksimum da odigraju utakmicu kako treba. Da će biti agresivni, a opet sve u duhu fer pleja", kazao je Krstajić.
 
Reprezentativac Nemanja Matić istakao je da su svi iz ekipe svesni činjenice da pobeda vodi u drugi krug.
 
"Imamo ispred sebe odličnu selekciju, oni će pokušati da nas ugroze i osvoje tri boda... Mi ih poštujemo, ali imamo kvalitet da ih savladamo", kaže vezista Mančester junajteda.
 
Fudbalski savez Srbije (FSS) pozvao je navijače da protiv Švajcarske navijaju u duhu fer-pleja i ne krše pravila ponašanja. Apelovali su na navijače da ne unose na stadion transparente sa uvredljivim sadržajem.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Okojino da Mbabi

    22.06.2018 18:24
    Kako cemo odrati ovu mix ekipu, ima usi da im zavrcemo!!!
  • aSBo

    22.06.2018 11:30
    tip godine
    znajuci da nasi ljuti neprijatelji Talijani ne igraju I da mrski nam Holandezi nisu tu.. Idemo ladno do finala al 'ladno!I posle finala finale!
  • bcz

    22.06.2018 11:16
    Napred Svajcarska .

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Noris na pol poziciji u trci u Brazilu

Vozač Meklarena Lando Noris startovaće sa pol pozicije u predstojećoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Brazila, pošto je bio najbrži u večerašnjim kvalifikacijama u Sao Paolu.

Đoković u finalu turnira u Atini

Peti teniser sveta Novak Đoković plasirao se danas u finale turnira u Atini, pošto je posle dva seta pobedio Nemca Janika Hanfmana 6:3, 6:4.

Đoković u polufinalu turnira u Atini

Peti teniser sveta Novak Đoković plasirao se večeras u polufinale turnira u Atini, pošto je posle dva seta pobedio Portugalca Nuna Borgesa 7:6, 6:4.

Fifa uvela novo priznanje - Nagradu za mir

Međunarodna fudbalska federacija (Fifa) saopštila je da uvodi novo priznanje, Nagradu za mir, koja će prvi put biti dodeljena 5. decembra u Vašingtonu tokom žreba za Svetsko prvenstvo.