Darko Kovačević novi sportski direktor Fudbalskog saveza Srbije

Bivši reprezentativac Darko Kovačević imenovan je za novog sportskog direktora Fudbalskog saveza Srbije.
Kako se navodi na sajtu Saveza, danas je održana sednica Odbora za hitna pitanja FSS-a, na kojoj je doneto nekoliko odluka, među kojima se ističe imenovanje novog sportskog direktora. 
 
Kovačević je na funkciji zamenio nedavno preminulog Gorana Bunjevčevića.
 
Kovačević je tokom karijere igrao za Proleter, Crvenu zvezdu, Šefild Venzdej, Real Sosijedad, Lacio, Juventus i Olimpijakos, kao i za reprezentaciju Srbije i Crne Gore.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

FIFA kaznila Srbiju pred meč sa Albanijom

Disciplinska komisija Svetske fudbalske federacije (FIFA) kaznila je Fudbalski savez Srbije (FSS) sa 80.000 švajcarskih franaka i smanjenjem kapaciteta stadiona za naredni meč kvalifikacija za SP protiv Albanije.