Žarko Paspalj prvi ambasador ABA lige

Legendarni srpski košarkaš Žarko Paspalj postavljen je za ambasadora ABA lige, kao prvi na toj funkciji od osnivanja takmičenja.
Njegov zadatak biće da radi na promociji takmičenja, afirmaciji mladih talenata iz regiona, poboljšanju organizacije i kvaliteta ABA lige i promociji pozitivnih stvari oko utakmica i lige.
 
Paspalj iza sebe ima bogatu igračku karijeru. Bio je član podgoričke Budućnosti, Partizana, NBA ligaša San Antonija, Olimpijakosa, Panatinaikosa, Panioniosa, Arisa, Pariza i Virtusa iz Bolonje.
 
Sa reprezentacijom Jugoslavije ima sedam medalja - bio je deo tima koji je postao šampion sveta, ima dva olimpijska srebra, tri puta je sa reprezentacijom bio prvak Evrope i jednom osvojio bronzu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

FIFA kaznila Srbiju pred meč sa Albanijom

Disciplinska komisija Svetske fudbalske federacije (FIFA) kaznila je Fudbalski savez Srbije (FSS) sa 80.000 švajcarskih franaka i smanjenjem kapaciteta stadiona za naredni meč kvalifikacija za SP protiv Albanije.