Stefanović: Sefić nije državljanin Srbije
"Pripadnici MUP-a Srbije pružiće svu neophodnu pomoć u konkretnom slučaju, u skladu sa zakonima Srbije i drugim međunarodnim propisima", rekao je ministar Stefanović.
Kantonalni sud u Sarajevu rapisao je danas popodne međunarodnu poternicu za Sefićem, po nalogu Tužilaštva.
Nemanja Pantić, načelnik Odeljenja za medije MUP-a Srbije rekao je da je od MUP-a Federacije BiH sinoć oko 23.45 sata stiglo obaveštenje da je Sanjin Sefić, prema njihovim podacima, prebegao u Srbiju na graničnm prelazu Uvac, što je MUP Srbije potvrdio. U tom trenutku za njim još nije bila raspisana poternica.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar