Pucnjava u Valjevu, jedan ubijen, trojica ranjeni
Do pucnjave je došlo kada je za sada neidentifikovani muškarac, koga prethodno obezbeđenje ovog noćnog kluba u Knez Miloševoj ulici nije pustilo da uđe u objekat, nasumice pucao iz pištolja kroz stakleni izlog kafića u kojem je u tom trenutku bila svirka i veliki broj gostiju.
On je tom prilikom ispalio nekoliko metaka, a od posledica ranjavanja preminuo je D. D. (24) iz Valjeva.
On je u teškom stanju, sa ranama glave i grudnog koša, dovežen u urgentni centar, pokušana je reanimacija, ali je podlegao povredama.
D. M. (26) je ranjen u karlicu i noge i nalazi se u šok sobi, a D. P. (40) je ranjen u nadkolenicu i zadržan je na bolničkom lečenju, van životne opasnosti.
U pucnjavi je povređen i S. P. (34) ali, kako kažu u bolnici, on je posle ukazane pomoći otpušten kući.
Policija je uhapsila S. N. (22) iz Valjeva, osumnjičenog za ubistvo i nasumičnu pucnjavu u lokalu u Knez Miloševoj. Kod njega je pronađen i pištolj. On će, uz krivične prijave, biti doveden u Više javno tužilaštvo.
Policija traga za muškarcem koji je pucao kroz izlog "Zipe".
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar