Pet članova porodice iz Srbije danas su teško povređena u požaru koji je nastao tokom kampovanja na grčkoj plaži Kavuorotripes u Sitoniji, prenosi portal "Halkidiki njuz".
U šatoru srpske porodice eksplodirala je plinska boca.
Otac i osmogodišnja devojčica zadobili su teške opekotine i prevezeni su helikopterom u bolnicu u Solunu, dok su majka i preostalo dvoje dece zbog lakših povreda zbrinuti u lokalnoj ambulanti.
Vatra je pretila da izazove još veću nesreću, jer je zahvatila i deo šume, a do dolaska vatrogasaca iz Neos Marmarasa intervenisali su i ugostitelji sa protivpožarnim aparatima.
Ljudi koji su bili na licu mesta učestvovali su u gašenju požara.
U Konzulatu Srbije u Solunu potvrdili su da je danas povređena petočlana porodica, ali da više informacija očekuju tek nakon pregleda u bolnici.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Iz Hrvatske obavezno Županja-Vinkovci-Vukovar-Ilok pa Neštin ili B. Palanka. Mi preko Neština došli u utorak, nijedno vozilo ispred i iza nas. Od Zagreba do NS za 4 sata.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Deca koja se leče u beogradskom Institutu za majku i dete "Dr Vukan Čupić" već danima primaju donacije u flaširanoj vodi koju donose građani, prenosi Nova.rs.
Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da je podiglo optužnicu protiv tri odgovorne osobe Doma "Ivanović" u Barajevu, u kom je u požaru, 20. januara ove godine, stradalo 11 korisnika doma.
Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu naložilo je MUP-u da utvrdi identitet policajaca koji su vukli za kosu studentkinju tokom nedavne blokade saobraćaja ispred beogradskog Pravnog fakulteta.
Uprava za vanredne situacije MUP-a Srbije još krajem 2018. godine utvrdila je niz nepravilnosti i nedostataka u zaštiti od požara u domu "Ivanović", ali nikada nije naložila da dom bude zatvoren.
Beograd Prajd 2025. održaće se pod sloganom "Za porodicu", a u fokusu ovogodišnje kampanje biće pravo LGBTI+ osoba da biraju i zasnivaju porodice koje su priznate od strane zakona, saopštili su organizatori.
Jedno od najvećih nalazišta litijuma u Evropi nalazi u Srbiji, ali je o tom projektu plasirano mnogo dezinformacija, stigme i straha, rekao je američki politikolog i strateg Metju Kronig.
Iako su pozivi na jedinstveni front opozicije poslednjih godina prerasli u svojevrsnu mantru, bliža koordinacija stranaka koje se suprostavljaju vlasti i društvenih subjekata slične orijentacije je uporno izostajala.
Minimalna cena rada u Srbiji od oktobra će biti veća za 9,4 odsto i iznosiće više od 500 evra, dogovoreno je na sednici Socijalno-ekonomskog saveta (SES) Srbije.
Porodica Luke Mihajlovića, studenta FTN-a kog je prebio i teško povredio žandarm nakon protesta u Beogradu 28. juna, uputila je apel javnosti u kom zahteva da se povuku optužbe protiv njega.
Stotine krava i konja na Suvoj planini ponovo je ostavljeno bez vode, a stočarima Suve planine neshvatljivo je da država ne pronalazi rešenje za problem koji se iznova ponavlja gotovo svake godine.
Komentari 1
vladimir
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar