MUP je objavio video-snimak hapšenja Vladimira Šaranovića (41), osumnjičenog da je u decembru 2015. ubio advokata Vladimira Zreleca na Vračaru.
On je uhapšen po poternici nedaleko od Zrenjanina. Njemu je još 17. novembra Viši sud u Beogradu odredio pritvor, kada je izdao i naredbu za raspisivanje međunarodne poternice.
Njegova supruga i pomagač u skrivanju nakon ubistva u pritvoru su skoro dva meseca.
Šaranović se sumnjiči da je iz kola u pokretu, 1. decembra 2015. godine, izrešetao Zreleca ispred zgrade u kojoj je imao advokatsku kancelariju. Zrelec je bio branilac njegovog rođaka Slobodana Šaranovića koji je zimus ubijen u Budvi. Tri nedelje nakon napada, advokat je podlegao povredama.
Šaranovićeva supruga i pomagač uhapšeni su 14. novembra 2017. u akciji policije na Kanarevom brdu u okviru potrage za njim. Policija je saopštila da je N.Š. uhapšena u stanu na Kanarevom brdu, u kome je neprijavljeno boravila sa svojim suprugom, i da je u stanu pronađeno oko pola kilograma marihuane.
Koja kineska kao fol blindirana vrata prodaju u Srbiji
to nema nigde. Ona po Evropi nebi nikad ovako razvalili ovo konzerva
a tek oni metalni kao fol zubi sve to visi na sarafcicima od mesinga.
Ovog samo u cuzu samicu da ne vidi sunca da mu ne padne na pamet
vise sunce.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Četvoro niških studenata policija je u dva navrata zaustavila na putu ka Beogradu - po polasku u Beograd, pa na ulazu u grad. Oni su se uputili na skup podrške Dijani Hrki.
U Beogradu su kod Narodne skupštine održana dva skupa - pristalica vlasti u tzv. "Ćacilendu" i građana i studenata koji pružaju podršku Dijani Hrki, čiji je sin nastradao u padu nadstrešnice 1. novembra.
Građani u Kragujevcu, Čačku, Nišu i Subotici okupili su se kako bi u svojim mestima pružili podršku Dijani Hrku, a maturanti čačanske Gimnazije najavili su bojkot nastave 6. i 7. novembra.
Jedan od najboljih tenisera svih vremena Novak Đoković podelio je objavu kojom se osuđuje puštanje muzike iz "Ćacilenda" dok Dijana Hrka štrajkuje glađu.
U Beogradu su uporedo organizovani skupovi pristalica vlasti i građana koji pružaju podršku Dijani Hrki, čiji je sin jedan od poginulih u padu nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu.
Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da je novosadski odbornik uhapšen zbog sumnje da je koristeći službeni telefon zaposlenog u Kliničkom centru Srbije koordinisao nasilje 2. novembra kod Skupštine.
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da se na skupu u "Ćacilendu" nalazi 47.500 građana, dok se na raskrsnici kod Skupštine nalazi oko 2.600 građana.
Bivši predsednik Ustavnog suda Kosova Enver Hasani ocenio je da je odluka predsednice Kosova Vjose Osmani da za mandatara nove vlade Kosova izabere Gljauka Konjufca "od početka do kraja politički".
Viši sud u Beogradu doneo je višemilionsku presudu u parničnom postupku protiv maloletnika koji je počinio masovno ubistvo u OŠ "Vladislav Ribnikar", njegovih roditelja i škole.
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić optužio je one koji se protive specijalnom zakonu o Generalštabu da "ruše pokušaj da se napravi novo, bolje rešenje za ruševinu na uglu Kneza Miloša i Nemanjine ulice".
Slovački diplomata i ambasador Marcel Peško preuzeo je dužnost šefa Misije Organizacije za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) u Srbiji 1. novembra ove godine.
Učenici Četrnaeste beogradske gimnazije saopštili su da 6. i 7. novembra stupaju u dvodnevni bojkot nastave kao vid podrške Dijani Hrki i njenom štrajku glađu.
Ministarstvo unutrašnjih poslova demantuje navode koji su se pojavili u pojedinim medijima i na društvenim mrežama, a koji se odnose na navodni otkaz policijskom službeniku koji je izjavio saučešće Dijani Hrka.
Nakon potpisivanja ugovora o zakupu na 99 godina, srpski parlament je započeo raspravu o planu za ubrzanje realizacije kontroverznog luksuznog kompleksa na mestu Generalštaba u Beogradu.
Komentari 2
Goran
to nema nigde. Ona po Evropi nebi nikad ovako razvalili ovo konzerva
a tek oni metalni kao fol zubi sve to visi na sarafcicima od mesinga.
Ovog samo u cuzu samicu da ne vidi sunca da mu ne padne na pamet
vise sunce.
K
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar