Evropske demokrate: SNS se održava na vlasti kroz nasilje i manipulaciju biračima
01.12.2025.•
0
Evropska demokratska partija saopštila je, povodom lokalnih izbora u Mionici, Negotinu i Sečnju, da je stranka predsednika Srbije Aleksandra Vučića sve više izolovana i da se održava na vlasti kroz nasilje i strah.
Komentari 1
analiticar
svakako da ovaj ritual namestanja utakmica koji prema pricama fudbalskih veterana traje kod nas vise od 60 godina je jedan od glavnih razloga sto su stadioni u Srbiji avetinjski prazni.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar