Do udesa, koji se dogodio nešto pre 16 časova, došlo je kada se "audi" nemačkih registarskih oznaka prilikom preticanja "škode" beogradskih tablica sudario sa autobusom šidskih registracija koji je išao iz suprotnog smera, nakon čega se odbio od autobusa i udario u "škodu". Autobus je sleteo sa puta i upao u kanal.
Mediji javljaju da je autobus vozio članove Kulturno-umetničkog društva iz Šida.
Svi povređeni su zbrinuti u Zdravstvenom centru u Leskovcu.
Saobraćaj je na tom delu puta je, nakon prekida, normalizovan.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
DonJuan
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar