Sudar teretnjaka i autobusa punog dece u Austriji

Na austrijskom autoputu A1, nadomak mesta Sankt Pelten, jutros se dogodila saobraćajna nezgoda autobusa koji je prevozio decu, a portparol komande vatrogasaca Franc Resperger je rekao da ima više povređenih.

U autobusu, kako su saopštili vatrogasci, bilo je 38 dece.

Resperger je ukazao da je autobus, iz za sada neobjašnjenih razloga, udario u teretno vozilo.

Vozač autobusa je bio priklješten u vozilu i zadobio je teške povrede, zbog kojih je helikopterom hitno prevezen u bolnicu. Povređena su i dva deteta, a druga nepovređena deca su odvezena sa autoputa vatrogasnim vozilima.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Hiljade ljudi na maršu u Budimpešti podržalo Orbana

Hiljade Mađara izašlo je danas na ulice Budimpešte da iskažu podršku premijeru Viktoru Orbanu koga za šest meseci čekaju parlamentarni izbori, koji su, po svemu sudeći, najizazovniji za 15 godina koliko je na vlasti.

VIDEO: Počelo rušenje dela Bele kuće

Građevinski radnici počeli su da ruše Istočnog krila Bele kuće kako bi se izgradila dugo najavljivana plesna dvorana američkog predsednika Donalda Trampa.