Seha liga: Belorusi ubedljivi na Slanoj bari

U 5. kolu Seha lige, rukometaši Vojvodine su danas na svom parketu poraženi od Meškova rezultatom 36:27.

Novosađani su sa šampionom Belorusije uspevali da drže korak u prvih deset minuta i to je bilo sve. Ekipa iz Bresta se brzo odlepila, na poluvremenu već imala osam golova viška pa je do kraja utakmice tu prednost rutinski održavala.

Predvodio ih je Škurinski sa 9 golova, dok su se kod crveno-belih istakli više od drugih Grozdanić sa 6, te Jovanović i Nadoveza sa po 4 pogotka.

Tim iz Novog Sada je sa tri osvojena boda na začelju tabele, a isto toliko ima i drugi srpski predstavnik u ovom takmičenju, pančevački Dinamo.

Vojvodina naredni meč igra u nedelju 22. oktobra u Velenju protiv Gorenja.