FOTO: Garaža kod SNP-a demontirana posle 20 godina
21.02.2026.•
0
Garaža kod Srpskog narodnog pozorišta potpuno je demontirana.
Zavod za izgradnju grada apeluje na vozače i sve učesnike u saobraćaju da dodatno obrate pažnju na početak rada saobraćajne signalizacije, s obzirom na to da su do sada semafori bili na treptaču - u probnom režimu rada.
Za prelazak preko bulevara potrebno je aktivirati najavu na tasterima.
Početak rada semafora trebalo bi da olakša kretanje građanima kojima je izgradnjom IV deonice Bulevara Evrope bila otežana svakodnevna komunikacija ka drugom delu Klise i pristup bus okretnici, školi, vrtiću ili prodavnici.
Autor: 021.rs
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
NS_BOB
Fitipaldi
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar