Danas u Novom Sadu sunčano i toplije
18.12.2025.•
0
U Novom Sadu će danas biti pretežno sunčano i toplije.
Kako su za 021 rekli svedoci sa lica mesta, alarm se oglašavao oko 45 minuta, dok nadležni nisu uspeli da ga konačno ugase.
Zbog izuzetno jakog zvuka, prisutni u sali su izlazili napolje, ali su se svakako morali vratiti u prostoriju kako ne bi propustili svoj broj na šalteru.
Građani ističu da je u prostoriji bilo i trudnica i starijih ljudi, kojima je buka naročito smetala.
Nije poznato šta je aktiviralo alarm.
Nakon skoro sat vremena, alarm je ugašen i situacija se stabilizovala.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar