Tako je večeras odlučeno na redovnoj izbornoj sednici FK Vojvodine, na kojoj je 51 od 55 članova najvišeg klupskog tela jednoglasno izabralo Samardžića za čelnika Skupštine, a Dušana Vlaovića, direktora "Dnevnika", po drugi put za predsednika Upravnog odbora kluba.
Jovana Pejčića, Dragana Veljkova i Milana Đurića izabrali su za potpredsednike u mandatu do 2022. godine.
Slobodan Boškan, proslavljeni odbojkaš, imenovan je za člana Skupštine fudbalera Vojvodine.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 10
Slaninar
Voćar
stevica
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar