
Šumaheru ponovo loše
Najnovije informacije o stanju Mihaela Šumahera nisu dobre.
Naime, mnogi svetski mediji objavili su da je legendi Formule jedan sve gore i da njegov život visi o koncu.
Šumaher se oporavlja od teške povrede glave, koju je zaradio na skijanju u Francuskoj 29. decembra 2013. godine. On je bio jedno vreme u indukovanoj komi u bolnici u Grenoblu, a sada je na rehabilitaciji u svom domu u Švajcarskoj.
Američki portal Newseveryday je preneo informacije jednog hirurga koji leči Šumahera, a želeo je da ostane anoniman. - Potrebno mu je čudo da preživi - naglasio je njihov izvor.
Slične informacije preneo je i italijanski "Korijere delo sport", španski "Mundo deportivo" i pojedini britanski mediji.
Porodica legende F1 se još nije oglasila povodom ovih vesti.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar