
Dobar start Nine Stojanović na turniru u Šenženu
Nina Stojanović plasirala se u osminu finala turnira u Šenženu, pošto je posle preokreta pobedila 28. teniserku sveta Timeu Baboš u tri seta – 1:6, 7:5, 6:2.
Srpska teniserka, 140. igračica sveta, pobedila je za dva sata i dva minuta, četiri puta je oduzela servis Mađarici, koja je napravila brejk manje.
Stojanovićeva će u osmini finala igrati protiv teniserke iz Tunisa Uns Džabir, 196. na WTA listi.
Ranije tokom dana, Jelena Janković nije uspela da se plasira u osminu finala turnira pošto je izgubila od Rumunke Simone Halep takođe u tri seta, 1:6, 6:3, 3:6.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar