Previsoke cene
Predstavnik Evropske komisije u Crnoj Gori Nikola Bertolini ocenio je da su cene na crnogorskoj obali tokom glavne turističke sezone previsoke i da nisu usklađene sa kvalitetom ponude. On je na šestom Donatorskom koordinacionom sastanku koji je organizovalo Ministarstvo turizma i zaštite životne sredine kazao da Crna Gora mora razmisliti kako da privuče dodatne turiste i posebnu paznju posveti životnoj sredini koja je njeno najveće bogatstvo.
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.