Info - Hronološki

Srbija 46. u svetu po Indeksu prekinutog detinjstva

Najmanje 280 miliona dece u svetu danas ima bolju šansu da odraste u zdravlju, u bezbednom okruženju i dobije obrazovanje nego što je to bio slučaj u bilo kom trenutku u toku dve protekle dekade, pokazuje novi izveštaj organizacije "Save the Children".

Prevremeni parlamentarni izbori u Grčkoj 7. jula

Prevremeni parlamentarni izbori u Grčkoj koje je zatražio premijer Aleksis Cipras zbog loših rezultata na izborima za Evropski parlament i u prvom krugu lokalnih izbora, biće održani 7. jula, saopštila je Vlada Grčke.

Više od 125 miliona dinara za unapređenje poljoprivrede u Vojvodini

Pokrajinski sekretar za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo Vuk Radojević uručio je danas 124 ugovora korisnicima, koji su ostvarili pravo na bespovratna sredstva u okviru tri konkursa, čija je ukupna vrednost preko 125 miliona dinara, u čemu je resorni sekretarijat učestvovao sa oko pedeset odsto sredstava.