Info
15.07.2015.
13:23
Bivši guverner Narodne banke Srbije Radovan Jelašić izjavio je da je razlog zbog koga je podneo ostavku to što više nije želeo da mu lični i porodični život zavise isključivo od političara, jer je postojao preveliki uticaj politike na centralnu banku.
  • panonius

    16.07.2015 15:02
    vrati se !!
    Kad vidim onu nafriziranu doktorku zumbulku i to što radi - vrati se care !!!!!! A može vala i Šoške ! Vi se makar, razumete u struku.
  • 15.07.2015 16:03
    DB je jedina takva sluzba koja radi protiv svoje drzave vec 30 godina

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna