Autor: 021.rs

Info
02.09.2020.
15:06 > 15:37
Jedna osoba je preminula, a još 99 građana zaraženo je virusom korona u poslednja 24 sata, pokazuju zvanični državni statistički podaci.
  • Jovana

    02.09.2020 20:03
    Nezadovoljni
    Krizni štab kriv što ljudi ne poštuju, bože više opameti ove što pišu, šta vi više hoćete, dokle drugi kriv zato što neko ne poštuje propise. Gde je više svest u čoveku da shvati?
  • jovica

    02.09.2020 18:30
    Niti raste niti je padao, samo zavisi od toga koliko su taj dan testirali I koliko im odgovara da lazu u tom momentu...
  • Ana

    02.09.2020 17:40
    pitam " krizni stab " , zasto su uopste ukidali covid bolnice i da li uopste znaju sta rade ??????
  • zongler

    02.09.2020 16:54
    Da su ovo pravi brojevi, EU bi otvorila granice. To sto su granice i dalje zatvorene je najbolji pokazatelj da su ovi brojevi potpuno izmisljeni.
  • M.A.Pulmolog

    02.09.2020 16:28
    Podaci iz KŠ.
    Svi podaci su lažni.


    Danas 99 sutra 100 i nešto pa će za par dana doći do 200 i online nastava u celoj Srbiji.


    Pa opet kriv narod i tako u krug.
  • Ilija Stamenkovic

    02.09.2020 16:20
    "Zarazeni" nakon laznog testa
    Sva testiranja se sprovode totalno nepouzdanim PCR testovima KOJI KAO TAKVI DETEKTUJU SAMO EGZOSOME nikave viruse.Egzosomi nastaju usled otrova,bakterija,metala i svega sto udisemo i unosimo od otrova u telu.SARS-COV2 koga su preimenovali u "koronu" se NE MOZE IZOLOVATI.Ako bi se mogao izolovati napravili bi vakcinu.Inace SARS-COV2 postoji jos od 1965 e godine.

    Nikada pouzdanim i netacnim PCR testovima na "koronu" se narod drzi u strahu sto i botovi potvrdjuju ovde medijskim spinovanjem"da ih ima mnogo vise od testiranih".

    Dalje.Mediji svakog lazno pozitivnog nakon laznog PCR testa prekvalifikuju u "ZARAZENI" ili "OBOLELI" a ta osoba apsolutno nema nikakvih simptoma ni sad ni bilo kada ni za pet ni za 10 ni za 20 ni za 30 ni za 90 ni za 180 dana.

    Dosta vise tog spinovanja"oboleli" i "zarazeni" a covek samo LAZNO POZITIVAN na laznom PCR testu bez ikakve garancije proizvodjaca testova da je i 5% test tacan.Stare u domovima za stare prekvalifikuju u "oboleli" a starac ima astmu,dijabetes,poremecaj rada bubrega,mozdani i srcani udar u svojim 80 im i 90 godinama zivota.

    I zadnji zakljucak.Zasto SZO ne dozvoljava obdokucije a dozvoljava testiranje stanovnistva totalno nepouzdanim testovima da bi nakon izvrsenih totalno nepouzdanih testova u slucaju da covek umre bio proglasen"umrlim od korone" BEZ PRAVA na odbokuciju?

    Zasto nema obdokucije ijednog preminulog OD KORONE a kada pas i macka umru na ulici se radi obdokucija od cega su umrli?


  • DonJuan

    02.09.2020 16:01
    Toooo idemoooo na 500 za par dana mentoli, da oborimo rekord. Ne zna se da li je narod retardiraniji ili vlast.
  • vodoinstalater

    02.09.2020 15:49
    Realno nikad nije ni palo, nego je trebalo da barem jedan dan bude ispod 50, makar sa manje testiranih da se docara da je stvoren bezbedan ambijent za polazak dece u skolu, da se prikazemo zapadu da smo bezbedni i da nam otvore granice.
    To sto ce oboleti deca, roditelji, nastavnici, visegeneracijski clanovi, njih briga, sve se svodi na brojke koje slusamo iz dana u dan.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna