Autor: Tanjug

Info
13.11.2020.
12:50
U Francuskoj se danas malim ceremonijama obeležava pet godina od terorističkog napada u pariskoj koncertnoj dvorani "Bataklan" u kome je ubijeno 130, a povređeno 350 ljudi, a veliki broj građana je putem društvenih mreža obeležio ovaj datum.
  • w/e

    13.11.2020 13:34
    brao
    S obzirom na ucestanost napada, jos malo ce obelezavanje godisnjica izgubiti smisao posto ce svaki dan da bude po nekoliko godisnjica.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna