Autor: Tanjug

Info
08.02.2021.
21:58
Punopravno članstvo Srbije u Evropskoj uniji je naše strateško opredeljenje i prioritet od kojeg nećemo odustati, rekao je večeras ministar spoljnih poslova Srbije Nikola Selaković posle sastanka sa ministrom inostranih i spoljnih poslova Slovačke Ivanom Korčokom.
  • Mile rent-a mozak

    09.02.2021 17:55
    Vrlo dobar izbor g- dina ministra inostranih poslova i vera. Mi kao slovenski narod volimo Ruse, ali oni daju samo oružje, i to ne za džabe. S druge strane EU daje dobru lovu, i to godinama, tako da ćemo strateški taj put u Evropu svesno da otežemo što duže ( ili dok nas ne provale). Lovu oni i onako ne proveravaju, pa sa narodom, ako je dobar, delimo 70% vrhu stranke, a 30 % narodne investicije u puteve, da bi mogli da ih dovezemo kad i gde treba. Sad EU traži da po radimo na vladavini prava, a zatvaraju oči da mi to radimo : vladamo Alek pravnik, ja pravnik, Ana pravnik u pokušaju, Martinović pravnik, Orlić pravnik, Andrej pravnik za sve pare, Đuka pravnik na kub. Kako nema vladara prava. Zato urednica Velike Srbije i ministarka za integracije i integralna peciva obezbeđuje sredstva da se još malo prehranimo. Mi. Naravno. I zato ne mrdam sa evropskog puta, do samog egzila u Rusiji.
  • /

    09.02.2021 11:23
    Zašto se ova vest ponavlja i ponavlja svake nedelje.

    Ako je nešto strateški i iskren plan i namera, to važi bez potrebe ponavljanja.
    To je opšte usmerenje i ne menja se tek tako od nedelje do nedelje.

    Obavestite nas kada se predomislite oko ulaska u EU (ako već niste).

    Ovo je čista manipulacija, taktika oblikovanja javnog mnenja, a ne vest.
    I sve što režim radi je ovako - manipulisanje masama, a to onda nije demokratija.
  • ovaj

    09.02.2021 10:29
    prodaje
    "stramu vodu"?
  • Lepi Jovica

    09.02.2021 08:04
    Selakoviću, sramota je da ti iz komunjarske porodice ulaziš u Hram i time ga skrnaviš.
  • Jaa

    08.02.2021 22:22
    nepitamo se mi

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna