Autor: 021.rs

Info
23.06.2025.
22:04 > 23:29
Advokat Rodoljub Šabić, reagovao je objavom na društvenoj mreži Iks na to što je Ministarstvo odbrane saopštilo da se obustavlja izvoz naoružanja i vojne opreme.
  • Predrag

    24.06.2025 14:41
    I sa zakonom i bez zakona,Pred-
    sednik i Ministarstvo nemaju bilo kakve veze.Ovde se radi o parto- kratiji gde je Vučić gazda
  • Милијарде дуга.

    24.06.2025 08:32
    @Simke
    Јеси сигуран да смо суверени,на папиру јесмо у пракси нисмо.
  • Fuj

    24.06.2025 07:18
    @ Simke
    Zahvaljujući mudrom vrdalaminom vođstvu, sa Srbijom briše patos ko hoće.
  • Petar

    24.06.2025 06:34
    Lažni prijatelji
    Zašto ne napišete da je Rusija prodavala oružije Hrvatskoj dok niko nije hteo ili da je Rusija priznala Kosovo.
  • Simke

    23.06.2025 23:21
    Izvoz oruzja
    Rusija se mesa u poslove suverene drzave Srbije kojim pravom? Dali se Srbija mesa u poslove Rusije,brzobrazluk teski koji oni sprovode a mozda je Srbija vec Gubernija ruska a da gradjani nisu obavesteni.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna