Autor: Tanjug

Info
03.08.2025.
19:22
Kancelarija za medije vlade u Pojasu Gaze saopštila je da Izrael namerno sprečava ulazak više od 22.000 kamiona s humanitarnom pomoći u tu teritoriju.
  • YYY

    03.08.2025 21:18
    I šta ako ne puste pomoć? A da!UN su strogo reagovale i zapretile sa"nije to lepo"Kolektivni zapad na čelu sa SAD,su podstrekači i saučesnici najvećeg genocida, možda i u istoriji ljudskog roda.
  • Jan 51

    03.08.2025 20:10
    Ne brinite, Hamas ima dovoljno hrane i vode da donese u svoje redove jos par desetina hiljada gladnih mladih Palestinaca. Sa druge strane, niko ne pominje kakvo je stanje dvadesetak zivivh Izraelaca u hamasovim tunelima, koji su neuhranjeni i zedni i bolesni i na pragu smrti. Niko od lekara ne dolazi da ih obilazi, da im da lekove i ostalu zdravstvenu negu.
  • Gorki

    03.08.2025 20:04
    22000 kamiona pomoći blokirano
    Zlikovci.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna