Autor: 021.rs

Info
22.09.2025.
09:34 > 12:20
Policija je uhapsila N. D. (32) koji je sinoć u Bogatiću udario automobilom majku sa detetom i pobegao sa lica mesta.
  • Mirko

    22.09.2025 09:54
    Samo vi cugajte i vozite. Infrastruktura se raspada. Srbija je trecerazredna rupa od drzave samo zbog licne odgovornosti njenih gradjana. Nije Vucic kriv mi smo govna.

    I da, ne do Bog da se podignu pesacki i da se uspori saobracaj, da se oslobode trotoari od parkiranih automobila i samo nesto da obavim likova.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna