Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović rekao je da zadržavanje Bojana Matića u klubu više nije imalo smisla i da je doskorašnji fudbaler novosadskog kluba rekao "da se psihički više ne oseća kao član Vojvodine".
Policija će podneti krivične prijave protiv 21-ogodišnjeg mladića, osumnjičenog za krađu, ugrožavanje javnog saobraćaja i nepružanje pomoći povređenom u saobraćajnoj nezgodi.
Najefikasniji napadač Vojvodine u prolećnom delu sezone Bojan Matić od sada će nositi crno-beli dres, a Beograd bi mogao da postane nova sredina i Vinsentu Ezeu.
Istorijski arhiv grada Novog Sada ostaće u nadležnosti grada, pošto je usvojen amandman na Zakon o arhivskoj građi i arhivskoj delatnosti, koji je usvojen u Skupštini Srbije.
U ulici Sonje Marinković broj 1 u kojoj se nalazi vrtić "Čarolija" danas je otkrivena info-tabla posvećena Jeleni Kon, dobrotvorki i osnivačici ekumenskog humanitarnog udruženja u Novom Sadu "Kora hleba i dečje obdanište".
Dušan Murgaški zvani Pikaso (60) osuđen je na 15 godina zatvora zbog pokušaja ubistva u Kliničkom centru Vojvodine, nanošenja teških povreda i ugrožavanja sigurnosti.