Autor: 021.rs

Novi Sad
07.06.2025.
13:37
Akademska mreža Slobodan univerzitet Novi Sad pozvala je građane da stanu u odbranu univerziteta i dođu na Protest akademske zajednice 9. juna ispred Vlade Srbije u Beograd.
  • SSS

    07.06.2025 20:32
    Ih bre
    Protest zbog nas, a ne vas!?
    Protest na pogrešnoj adresi, treba da bude ispred rektorata!!
    Čekaj te nas, mi sugurno nećemo doći!!
  • Mile

    07.06.2025 18:21
    Slobodni univerzitet
    Kako slobodan, kad ne radi 7 meseci? Deco, pamet u glavu, profesori to rade zbog plata koje ne dobijaju. U firmi, ako ne radis 3 dana, dobijes otkaz. Oni bi da ne rade a da dobiju platu i to dobru. Briga ih za vas studente.
  • Obaveštena

    07.06.2025 18:05
    -
    Da li je Tonino Picula odobrio to svojoj organizaciji?
  • Majda

    07.06.2025 16:41
    Kakav pad univerziteta, šta vi pričate? Počnite da radite! Tako ćete zaštititi univerzitet, a ne na raskrsnici.
  • Гојко

    07.06.2025 14:34
    Тако је брее
    МАЊЕ ПОЛИТИКЕ ВИШЕ НАСТАВЕ смучило се професорима да протествују
  • Mudrac

    07.06.2025 14:28
    Neverovatno je odsustvo reakcije naroda u Srbiji na očigledno uništavanje visokog obrazovanja od strane vlasti. Zmaj Jovina gimnazija potpuno upropaštena. UNS na čelu sa ćaci Madićem razoren. Uništili su sve čega su se dohvatili. Zaista neće ostati kamen na kamenu. A narod ćuti, prolazi pored pijace i zamišlja da jede kilo trešanja od 1000 RSD namenjenih SNS eliti.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna