Autor: 021.rs

Novi Sad
25.11.2025.
15:15 > 15:15
Privredni apelacioni sud doneo je rešenjem kojim se ukida upis v. d. direktora Instituta BioSens dr Dušana Marinković, po žalbi smenjenog direktora dr Vladimira Crnojevića.
  • Profa

    25.11.2025 17:10
    Ugasiti Biosens
  • w/e

    25.11.2025 16:25
    @Vrlo
    Ne rade institucije nista, u pitanju je prepirka izmedju dva ogranka SNS-a koji se godinama bore za vlasnistvo nad BioSense, za koji se i dalje ne zna da li je drzavna ili privatna firma i da li je deo FTN-a ili ne.
  • Slucaj

    25.11.2025 15:45
    Ок, лако је папир поцепати. А шта ће бити са онима који су те ликове поставили? И како су ови себи дозволили да прихвате функције за које нису компетентни? Чуј мене, како.
  • Vrlo

    25.11.2025 15:39
    Jednostavno
    Institucije rade svoj posao,tako treba u svim sferama i eto normalnog života,jeli teško toliko?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna