Ministarstvo kulture i informisanja i USAID pripremili su onlajn priručnik, koji roditeljima pruža osnovna znanja o usmeravanju dece na odgovorno korišćenje tehnologije.
Ukrajinska kriza negativno se odražava na energente, zbog čega je cena goriva u avio-industriji skočila i do četiri puta u odnosu na onu koja je bila kada su čarter-letovi ugovarani.
Užička policija i Odred žandarmerije u Kralјevu zaplenili su više od kilogram opojne droge za koju se sumnja da je marihuana i uhapsili N. K. (35) iz Užica.
Grad Beograd je skoro potpuno završio pristupne saobraćajnice i neophodnu infrastrukturu za novu fabriku vakcina, rekao je zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić.
Građanski demokratski forum ocenio je kao licemerno da ambasada Rusije poziva na paradu Besmrtni puk u čast Dana pobede nad fašizmom, dok "Rusija gazi suverenu Ukrajinu".
Uzrok smrti Muamera Zukorlića posle obavljene obdukcije biće poznati za sedam do 30 dana, rekao je danas njegov sin i predsednik Stranke pravde i pomirenja Usame Zukorlić za TV K1.
Generalni sekretar italijanske Demokratske partije i bivši premijer Enriko Leta je izjavio da ukrajinska kriza nameće potrebu da se hitno zemlje u okruženju Unije "ukotve uz evropski brod".