Ministar finansija u tehničkom mandatu Siniša Mali rekao je da je Srbija danas, 15 dana pre roka, isplatila drugu ratu avansa u iznosu od 411,75 miliona evra za nabavku francuskih aviona tipa "rafal".
Ministar poljoprivrede Aleksandar Martinović izneo je lažne informacije kada je optužio KRIK i urednika Stevana Dojčinovića da pere novac i ne plaća porez, piše u presudi po Dojčinovićevoj tužbi.
Studenti koji blokiraju Pravoslavni bogoslovski fakultet pozivaju druge studente i građane da se uzdrže od javnih akcija i protestnih aktivnosti tokom Uskrsa.
Pokret Kreni-Promeni objavio je spisak preduzeća i institucija koje, kako tvrde, primoravaju zaposlene da idu na miting pokreta Aleksandra Vučića u Beogradu.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu u toku su hapšenja više lica zbog sumnje da su 15. marta u Beogradu uništavala traktore parkirane ispred Pionirskog parka.
Pomoćnik ministra prosvete za visoko obrazovanje Aleksandar Jović izjavio je da ako fakulteti ne postupe po merama koje je izreklo Ministarstvo prosvete, inspektor može da predloži razrešenje dekana.
Funkcioneri vladajuće SNS i SPS danas su ponovo pozvali na skup Pokreta za narod i državu Aleksandra Vučića koji će se održati u subotu, 12. aprila u Beogradu.
Mreža akademske solidarnosti i angažovanosti (MASA) pozvala je građane na večerašnji protest na beogradskom Trgu Republike zbog proterivanja stranih državljana iz Srbije.
Predsednik Vlade u tehničkom mandatu i predsednik SNS Miloš Vučević izjavio je da će u novoj Vladi Srbije biti i dosadašnjih ministara, kao i da će biti mnogo novih imena.