Novoizgrađeni krak Bulevara Jovana Dučića, koji spaja Novo naselje i Futoški put, trebalo bi da ponese ime po borcima sa Košara, najavio je gradonačelnik Miloš Vučević prilikom obilaska nove ulice.
Gradski prevoznik raspisao je javnu nabavku 350 validatora za autobuse kako bi se elektronskim sistemom naplate prevoza pokrile i prigradske linije, saznaje 021.rs.
Pre dve godine, Jovana Kureljušić (37) je živela u Novom Sadu, a onda je napustila posao i preselila se na selo u drugoj državi, gde je postala zamenica načelnika opštine.
Šestomesečnom Bošku Gugleti iz Novog Sada, kojem je u maju dijagnostifikovana spinalna mišićna atrofija, nedostaje još 450.000 evra za terapiju Zolgensmom, najskupljim lekom na svetu.
Roditelji Nine Rađenović (21), koja je 6. juna poginula kada je na nju naleteo automobil dok je prelazila ulicu u Petrovaradinu, pokušavaju da pronađu mladića koji je bio svedok te nesreće.
Univerzitet u Beogradu na novoj Šangajskoj listi univerziteta za 2021. godinu, rangiran je između 501. i 600. mesta, dok je Univerzitet u Novom Sadu zauzeo poziciju od 901. do 1.000. mesta.
Gradski odbor Stranke slobode i pravde izrazio je sumnju da se novac svih građana ulaže u kupovinu parcela oko kovid bolnice na Mišeluku i komunalno opremanje budućeg "naselja za odabrane".