Ćuprija oblači novo, zeleno ruho, jer je ovo treće mesto koje će biti obogaćeno novim drvećem u sklopu novog ciklusa ozelenjavanja koji sprovodi kompanija DDOR kroz akciju "Za šumu u tvom kraju".
Grad Novi Sad ponovo je odabrao firmu koja će obezbeđivati objekte u javnom vlasništvu i, ni na čije iznenađenje, taj posao je opet dobio "Intersec Team".
Tragovi bunara, delovi kostiju, grnčarije i drugih predmeta pronađeni su na gradilištu srušene zgrade Crkvene opštine, u centru Novog Sada, saznaje 021.rs.
Da bi građani Srbije kupili stan prosečne kvadrature u većem gradu, uz uslov da primaju prosečnu platu za to mesto i da ne troše ni dinar od nje, treba da rade od osam do jedanaest godina.
Preoravanje pašnjaka na Fruškoj gori više nije incident nego je to postala rutina, pa čak i ako se te parcele nalaze u granicama najstarijeg Nacionalnog parka u našoj zemlji.
Da su nekada u Sremu bili drvoredi dudova pored puta podseća tek po neko stablo. Crni dud kod Šuljma, star oko dva veka, od nedavno je spomenik prirode trećeg stepena, od lokalnog značaja.
Konkurs za drugu generaciju polaznika Srednje škole unutrašnjih poslova "Jakov Nenadović" u Sremskoj Kamenici raspisan je nedavno, a ova škola u okviru Zakona o policiji i dalje ne postoji.
Trodnevna manifestacija "Alonov žuti klavir" počela je u BIG-u, u znak podrške mladom pijanisti Alonu Ohelu, koga su teroristi Hamasa kidnapovali na muzičkom festivalu Nova u Izraelu 7. oktobra.
Zaposleni u Tehničkom sektoru Srpskog narodnog pozorišta pozvali su upravu pozorišta, vlast, sindikate, umetničke organizacije i ustanove kulture da nađu rešenje za poboljšanje položaja zaposlenih.