Javno komunalno preduzeće "Pijace i parkinzi" iz Zrenjanina svoja potraživanja od građana koji nisu platili parkiranje ustupilo je konsultantskim agencijama i advokatskim kancelarijama iz cele Srbije.
Više od 130 tona keramičkih pločica i bordura i oko 32.000 sijalica oduzetih u sudsko-prekršajnom postupku biće izloženo javnoj internet prodaji, koju organizuje Carinarnica Vršac, saopšteno je danas.
Odbornici većinskog SNS u Skupštini opštine Sečanj izglasali su rešenje kojim se namena pašnjaka u selu Jaša Tomić menja iz poljoprivrednog u građevinsko zemljište.
Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV) pita nadležne u "Srbijavozu" kada će biti obnovljen putnički saobraćaj na relaciji Kikinda - Zrenjanin - Beograd.
Pokrajinski premijer Igor Mirović izjavio je da će Pokrajinska vlada finansirati završetak rekonstrukcije Narodnog pozorišta u Subotici sa dodatnih 274 miliona dinara.
Soko lastavičar retko se može videti, pre svega jer je malobrojan u Vojvodini i ima ih svega oko 250 parova, koji se u jesen sele put podsaharske Afrike.
Predškolska ustanova "Vlada Obradović Kameni" iz Pećinaca odbila je prigovor Miloša Mažića, oca devojčice koja je stavljena na listu čekanja bez obrazloženja.
Policija je presretačem zaustavila 32-godišnjeg državljanina Švajcarske koji je auto-putem od Batrovaca prema Beogradu vozio BMV brzinom od 252,8 km/h, 122,8 km/h više nego što je dozvoljeno.