Kad bi imali kome da ih ostave, ne bi ih upisivali u vrtić! Imali smo problem, kad je ćerka trebala da počne da radi, svi radimo, a nisu je primili u vrtić, srećom otvorio se privatni, pa je tamo krenula, u BG, a došli smo na ideju da je svako po nedelju dana vodi na posao!
Ako se mora, šta da se radi.......ali ako se ne mora, dete do tri godine ne treba da ide u vrtić. Posle tri godine detetu je neophodno da bude sa vršnjacima. Potpisujem!!!!!
Vaspitačica!
Evo ja sam deda ali unuke nisam u obavezi čuvati jer i ja radim skraćeno i tako preživljavam. I da neradim nisam u obavezi da ih čuvam sem ponekada mada nisam ni sposoban toliko niti imam energije trčati za njima i Itd. Način življenja kao i razmišljanja se promenio u skladu dobu kojem živimo
"Bake i deke su tada bile dostupnije, komšije su pomagale."
Bake i deke nisu morale da rade do smrti. Sada se radi i 10 godina duze, a zbog svega i svacega su penzije male, pa se radi i u penziji. (Jeste primetili da u vecini trafika rade zene u poprilicnim godinama?)
Sto se tice komsija, ljudi su i po 50 godina ziveli u istom stanu, pa su se i poznavali. Vlasnistvo na dva stana, u jednom da zivis, drugi da izdajes, je bilo skoro nemoguce.
O pravim radnika, mestu porodice u drustvu, polozaju zaposlene majke cak i ne bih, moze knjiga o tome da se napise.
Velika vecina roditelja ne mogu da zive od jedne prosecne plate.Nemaju svi bake i deke koji su zdravi i u blizini da pricuvaju decu dok su roditelji na poslu.Poglwdajte samo cene pelena i robice za decu!Pa ne zivi se od vazduha.Nameti i racuni sve veci.Zato roditelji moraju da ostavljaju decu u jaslice.Da ne govorim o onimakoji rade kod privatnika pa kad zena ostane trudna,otkaz.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Vrtić pre treće godine: Izbor roditelja ili neophodnost
Autor: BBC News na srpskom
BBC
•07.05.2026.
•07:06 > 07:15
Komentari 7
Gordana Ferenci
Samo kažem
Vaspitačica!
Deda
Ш
///
Bake i deke nisu morale da rade do smrti. Sada se radi i 10 godina duze, a zbog svega i svacega su penzije male, pa se radi i u penziji. (Jeste primetili da u vecini trafika rade zene u poprilicnim godinama?)
Sto se tice komsija, ljudi su i po 50 godina ziveli u istom stanu, pa su se i poznavali. Vlasnistvo na dva stana, u jednom da zivis, drugi da izdajes, je bilo skoro nemoguce.
O pravim radnika, mestu porodice u drustvu, polozaju zaposlene majke cak i ne bih, moze knjiga o tome da se napise.
Ш
Maki
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H