Autor: BBC News na srpskom

BBC
26.06.2026.
15:40 > 15:45
Iako troše struju, nisu zdravi, klima uređaji su neophodni da bismo pregurali vrele dane. Bar neki od nas.
  • Zamenik zamenika

    26.06.2026 22:43
    U Novom Sadu i široj okolini ne postoji stan ni osoba koja nema klimu .
  • Ko

    26.06.2026 19:15
    Je kriv
    Ako ja umrem od toplotnog udara jer mi ne daju da postavim klimu.
  • Случај

    26.06.2026 18:11
    Ја немам климу. Имам добар, вертикални вентилаатор. Ноћу све отворим. За сада издржавам. Биће паклено кад још отопли али не дам се. Климе додатно греју ваздух. Треба нам више зеленила, не уређаја.
  • Р

    26.06.2026 17:19
    Р
    Не знам никога у трећини 21 века да нема климу
  • Deki

    26.06.2026 17:16
    @Take
    Ne bio ti u kozi matori
  • Mica

    26.06.2026 17:13
    Mica
    Ne mogu zamisliti zivot bez klima uredjaja na ovim vrucinama. Klimu ne gasim kada je ovako vruce ne bih mogao spavati jesti ... funkcionisati jer bih dehidrirao od znojenja i imam utisak da ne bih mogao disati. Dodjem sa pedest stepeni u stan ono prijatnih dvadeset tri stepena istusiram se pojedem i uzivam
  • Деф

    26.06.2026 16:21
    Деф
    Дуго сам се противио клима уређаји што због финансија што због здравља али до пре три године када сам добио топлотни удар и благи шлог јер тело није мићогло да се охлади упркос туширању и уноси течности. Ово није као пре 10 20 30 година ово су не природне врућине на које човек из умерено медитеранске климе није навикао и клима уређај је увелико потреба за квалитетан живот. Сада имам две и једна увек ради 12 h док другу укључим по потреби јер не могу функционисати када су 40+ 50+ док у стану буде још горе без клима уређаја. Не мојте се играти здрављем и животима јер нема репризе и онда буде све прекасно.
  • Take

    26.06.2026 15:58
    Satelit 93, 94, 95... 99 bez klime. I evo preziveo:)

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna