05.07.2020.
•
05.07.2020.
•
Info
•
Ispred zgrade Gradske uprave u Novom Pazaru danas se okupilo oko stotinak građana, iskazujući nezadovoljstvo povodom trenutne epidemiološke situacije, broja zaraženih i preminulih od virusa korona u Novom Pazaru i Sandžaku.